Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

Realizacje / Galeria

Przegrody pisuarowe

Męskie toalety wyposażone w pisuary często nie oferują wystarczającej prywatności. Prostym, a zarazem tanim rozwiązaniem tego problemu są produkowane przez naszą firmę przegrody pisuarowe, zwane również parawanami pisuarowymi. Dzięki zamontowaniu ich pomiędzy poszczególnymi pisuarami możliwe jest zapewnienie intymności oraz zwiększenie poziomu komfortu korzystania z toalety. Nasze przegrody pisuarowe są estetyczne, bezproblemowe i szybkie w montażu, a także proste w czyszczeniu.

Charakterystyka przegród pisuarowych

Do wykonywania przegród pisuarowych Sanipol wykorzystywane są z te same materiały co do produkcji zabudowy WC, a więc laminat HPL bądź płyta wiórowa. Dzięki temu parawany wyróżniają się odpornością na działanie wody i pary wodnej, a także wysokich i niskich temperatur. Są również odporne na uszkodzenia mechaniczne i środki chemiczne. Dodatkową zaletą zastosowania tych samych materiałów jest fakt, że parawany idealnie komponują się z otoczeniem. Standardowe wymiary przegród pisuarowych wykonywanych przez naszą firmę to 525x1250 mm. Istnieje jednak możliwość wykonania przegród o dowolnym innym wymiarze podanym przy zamówieniu. Niezależnie od rozmiaru przegrody mogą być wykonane z mocowaniem tylko do ściany lub również do podłogi za pomocą nogi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią prezentującą nasze przykładowe realizacje przegród pisuarowych. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty zachęcamy do kontaktu.

WIR LADEN SIE ZUR ZUSAMMENARBEIT EIN

Wir laden Handelsfirmen, Baufirmen und Montagefirmen zur Zusammenarbeit ein. Wir garantieren Solidität,
Pünktlichkeit und volles Engagement bei der Realisierung von Aufgaben für unsere Kunden.

fundusze