Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

  • Konfigurator

Blog

Dawniej w toaletach publicznych spotykane były głównie kabiny murowane. Współcześnie coraz większą popularnością cieszą się kabiny systemowe. Które rozwiązanie – zabudowa murowana czy systemowa – jest bardziej ekonomiczne?

Poszczególne części świata różnią się między sobą dominującą religią, kuchnią czy tradycyjnym ubiorem. Nie inaczej jest z toaletami. Przedstawiamy kilka interesujących (a czasem przerażających) zwyczajów korzystania z ubikacji w różnych krajach.

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym przedszkolu. Aby mogła należycie spełniać swoją funkcję, powinna zostać urządzona w odpowiedni sposób – w końcu potrzeby dzieci są inne niż dorosłych. Jak wyposażyć przedszkolną toaletę, by najmłodsi chcieli z niej korzystać?

Pracodawca jest zobowiązany zapewnić swoim pracownikom odpowiednie zaplecze higienicznosanitarne. Co mówią polskie przepisy na temat toalet w miejscu pracy?

Kabiny sanitarne HPL są coraz częściej spotykanym rozwiązaniem w budynkach użyteczności publicznej. Jedną z ich największych zalet jest łatwość czyszczenia. W jaki sposób można usunąć różne zabrudzenia ze ścianek i drzwi kabin wykonanych z laminatu HPL?

Przymierzalnie w sklepach odzieżowych są często traktowane po macoszemu. To duży błąd! Należą one bowiem do najważniejszych czynników branych pod uwagę przez klientów przy wyborze sklepu. Jakie problemy towarzyszą przymierzalniom i w jaki sposób można je rozwiązać?

Wielu z nas nie najlepiej wspomina przedszkolne i szkolne toalety. Tymczasem są one jednymi z najważniejszych pomieszczeń w każdej placówce. Powinny być czyste i dobrze wyposażone, aby dzieci nie obawiały się z nich korzystać. Co mówi polskie prawo na temat toalet w szkołach i przedszkolach? O co jeszcze warto zadbać, choć nie wymagają tego przepisy?

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze