Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

Warto wiedzieć

Propozycje rozwiązań kabin sanitarnych

Jesteśmy wiodącym producentem systemów ścian działowych, a zakres naszej działalności obejmuje m. in. wykonanie kabin sanitarnych z drzwiami, kabin prysznicowych, kabin do przebieralni, wielu innych.
Poniżej przedstawiamy Państwu przykłady z propozycjami rozwiązań kabin sanitarnych. Są to schematy, ilustrujące możliwości i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.
 

Kabiny sanitarne z drzwiami

Kabiny sanitarne z drzwiami zaprezentowane poniżej mogą występować w różnych wariantach zarówno pod względem ilości stanowisk, jak i dopasowania ich do istniejących warunków pomieszczenia - np.: zabudowa 2-stanowiskowa obustronnie narożna (rys. 1), zabudowa 1-stanowiskowa jednostronnie narożna (rys. 2) lub zabudowa 3-stanowiskowa międzyścienna (rys. 3).
Schemat kabin sanitarnych z drzwiami

Kabiny sanitarne natryskowe

Poniżej zaprezentowano kabiny sanitarne natryskowe, które mogą występować jako ścianki wolnostojące - typ "I" (rys. 4), zabudowa z elementami frontu wzmocniona górą profilem aluminiowym - typ "T" (rys. 5) lub zabudowa z dodatkową ścianką szatni, na której można np. zawiesić ręcznik i odzież - typ "F" (rys. 6).
W komplecie ze ściankami dostają Państwo w komplecie drążki wraz z kotarą.
Schemat kabin sanitarnych natryskowych

Kabiny sanitarne do przedszkoli

Kabiny sanitarne do przedszkoli wykonujemy w zabudowie na pełną wysokość z obniżonymi drzwiami (rys. 7) lub w wariancie gdzie zabudowa i drzwi są obniżone - tylko w szczególnych przypadkach układu międzyściennego (rys. 8).
Schemat kabin sanitarnych do przedszkoli

Kabiny przebieralni przechodniej

Kabiny przebieralni przechodniej wyposażone są standardowo w system sprzężenia drzwi uniemożliwiający wejście do kabiny, gdy wewnątrz znajduje się osoba oraz pozostawienia zablokowanych drzwi. W kabinach montowana jest również ławeczka (rys. 9).
Schemat kabin przebieralni przechodniej

Podcięcia ścianek oraz parawany pisuarowe

Na życzenie klienta dostarczamy ścianki z wykonanym podcięciem na zabudowę stelaży do wc lub brodziki prysznicowe na podane wymiary wg rysunku (rys. 10). Parawany pisuarowe wykonywane są w standardowych wymiarach 525x1250 mm lub na dowolny wymiar podany przy zamówieniu.
Schemat podcięcia ścianek Schemat parawanów pisuarowych
Legenda:
L - drzwi lewe
P - drzwi prawe
S - szerokość frontu kabin
G - głębokość kabin
X - szerokość podcięcia
Y - wysokość podcięcia

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze