Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

Materiały pomocnicze

Materiały pomocnicze

Przygotowaliśmy materiały dodatkowe, które pomogą w wyborze najbardziej odpowiadających Państwa potrzebom ścianek sanitarnych i innych produktów dostępnych w naszej ofercie. Zachęcamy do lektury, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 • Co oznaczają symbole V20, HPL i HPL-PR przy Państwa produktach?
  Symbole te oznaczają systemy w jakich oferujemy nasze ścianki.
  V20 - system do stosowania w pomieszczeniach o normalnej wilgotności (np. WC) na bazie płyty wiórowej obustronnie melaminowanej,
  HPL - system wodoodporny do stosowania w pomieszczeniach o dowolnej wilgotności (również kabiny prysznicowe) na bazie laminatu wysokociśnieniowego,
  HPL-PR - system wodoodporny do stosowania w pomieszczeniach o dowolnej wilgotności (również kabiny prysznicowe) na bazie płyty o rdzeniu poliuretanowym obłożonej obustronnie laminatem HPL.

 • Gdzie można zobaczyć Państwa wyrób?
  Nasze ścianki działowe do sanitariatów znalazły już zastosowanie w wielu obiektach użyteczności publicznej. Lista referencyjna obiektów, w których funkcjonują nasze ścianki.

 • Jakie rozmiary mają produkowane przez Państwo kabiny?
  Wszystkie kabiny sanitarne produkowane są pod indywidualne zapotrzebowanie klienta zgodnie z dostarczonymi wymiarami przy uwzględnieniu obowiązujących przepisów.

 • W jaki sposób mogę uzyskać od Państwa ofertę?
  Ponieważ każdą zabudowę wyceniamy indywidualnie poprzez dobranie odpowiednich elementów konstrukcyjnych, niezbędne do kalkulacji są nam rysunki kabin sanitarnych. W tym celu prosimy o przesłanie dokumentacji w formie rzutów (lub odręcznych szkiców) oraz wszystkich opisów, które dotyczą tego zakresu. Zapytanie można przesłać na skrzynkę e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio z naszej strony za pomocą formularza.

 • W jakim regionie prowadzicie Państwo sprzedaż? Czy oferta uwzględnia również dostawę i montaż?
  Ścianki działowe produkowane przez naszą firmę znajdują odbiorców w całym kraju i nie tylko (lista referencyjna).
  Aby przedstawić ofertę z opcją dostawy i montażu prosimy o zaznaczenie tego w zapytaniu oraz podanie miejscowości do której ścianki należy dostarczyć.
  Istnieje kilka opcji dostawy kabin sanitarnych:
  - transport i montaż po stronie wykonawcy,
  - wysyłka spedycją pod wskazany adres (kosztem dostawy ze strony firmy spedycyjnej obciążony zostaje odbiorca w momencie dostarczenia przesyłki),
  - odbiór osobisty w siedzibie firmy w Międzyrzeczu.

 • Otrzymałem/am od Państwa ofertę, w jaki sposób mogę złożyć zamówienie?
  Zamówienie można wysłać na skrzynkę e-mail lub fax'em powołując się na numer lub datę naszej oferty.
  Należy wybrać kolor ścianek, kolor okuć (klamki, zawiasy), określić sposób i adres dostawy, oraz przesłać wymiary pobrane z natury.

 • Jaki jest termin oczekiwania na kabiny?
  W chwili obecnej czas oczekiwania na kabiny sanitarne to ok. 2-3 tygodnie. Jeżeli istnieje konieczność zrealizowania zamówienia w krótszym terminie, prosimy o kontakt.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze