Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

Firma

Producent systemów ścian działowych – O firmie

Firma Sanipol Sp. z o.o. została założona w roku 1992 i od tego czasu jest w Polsce wiodącym producentem systemów ścian działowych do pomieszczeń sanitarnych, a także wszelkiego rodzaju wydzieleń w pomieszczeniach rehabilitacyjnych, biurowych i innych, projektowanych indywidualnie.
Działamy na polskim i europejskim rynku już od ponad 20 lat, stale podnosząc swoją wiedzę i kwalifikacje, dostosowując się do aktualnych, ciągle zmieniających się trendów.
Pracujemy w najnowszych technologiach. Bogaty park maszynowy (piły formatyzerki, dwa centra frezarskie CNC, okleiniarki) umożliwiają nam na uwzględnienie przy produkcji kabin i innych elementów zabudowy prawie każdej sugestii architekta, projektanta czy klienta.
Firma Sanipol Sp. z o.o. do produkcji kabin sanitarnych wykorzystuje tylko materiały o najwyższej jakości, sprawdzonych od lat producentów. Zastosowane akcesoria, jak np. stopy, zawiasy, zamki, rygle, profile aluminiowe, gwarantują wytrzymałość i solidność konstrukcji oraz łatwość w ich pielęgnacji. Aby uczynić naszą ofertę bardziej kompleksową, od kilku lat współpracujemy z producentami akcesoriów łazienkowych, takimi jak firma MERIDA (www.merida.com.pl), NORMBAU (www.normbau.de) czy BOBRIC (www.bobric.de), także na potrzeby pomieszczeń przystosowanych dla osób niepełnosprawnych.

Zabudowa WC i nie tylko – oferta Sanipolu

Nasza oferta dotyczy zabudów do wc oraz innych pomieszczeń sanitarnych i innych w oparciu o system SANIPOL® w różnych wariantach materiałowych jak i typach zabudowy:

Podział za względu na rodzaj użytego materiału:

  • płyta wiórowa V20 melaminowana - SANIPOL V20
  • płyta kompaktowa HPL - SANIPOL HPL
  • płyta warstwowej HPL-PR - SANIPOL HPL-PR
  • płyta wiórowa V20 laminowana - SANIPOL V20/HPL


Podział za względu na typ zabudowy:

  • zabudowa sprawiająca wrażenie kabin zawieszonych w powietrzu - Standard Plus
  • zabudowa od posadzki Standard P
  • zabudowa do sufitu Standard S
  • zabudowa od posadzki do sufitu Standard P+S

Ponadto produkujemy szafki wielofunkcyjne, blaty pod umywalki, zabudowy do grzejników oraz inne nietypowe elementy aranżacji wnętrz.


Wyroby, jeżeli jest to wymagane przepisami, posiadają Aprobatę Techniczną ITB w Poznaniu i Atest Higieniczny PZH w Warszawie.

Zabudowy, poza swoimi walorami estetycznymi i konstrukcyjnymi, są łatwe w utrzymaniu czystości i wytrzymałe. Ich trwałość pozwala na wieloletnie użytkowanie, przy przestrzeganiu wskazówek producenta w zakresie eksploatacji i pielęgnacji. Na życzenie możemy zaproponować cykliczne, odpłatne przeglądy konserwatorskie.
Dokładnie przemyślany proces technologiczny i wysoka jakość produktu pozwalają niwelować błędy pomiarowe przy montażu oraz sprawiają, że sam montaż jest szybki i nieskomplikowany.

Produkowane przez firmę Sanipol Sp. z o.o. ścianki działowe do kabin WC i kabin prysznicowych jak też kabin do przebieralni znalazły już zastosowanie w wielu obiektach użyteczności publicznej, obiektach handlowych, przemysłowych, placówkach związanych ze szkolnictwem i służbą zdrowia. Na dowód naszego doświadczenia zapraszamy do działu z listą referencyjną.

Firma Sanipol Sp. z o.o. ofertę cenową na kabiny sanitarne np. WC, natryskowe, przebieralnie, szafki basenowe HPL czy blaty podumywalkowe sporządza indywidualnie dla każdego klienta na podstawie przesłanych szkiców wraz z naniesionymi wymiarami lub wyciągów z dokumentacji projektowej. Gwarantujemy doradztwo techniczne, wykonawstwo obiektowe z transportem i montażem

Ostatnie większe realizacje, którymi możemy się poszczycić, to między innymi Porty Lotnicze im. Fryderyka Chopina w Warszawie realizowane z firmą Hochtief, Filharmonia Szczecińska, którą mieliśmy przyjemność wykonać dla firmy Warbud, Hala Sportowo-Widowiskowa w Toruniu z firmą Alstal czy Dworzec Główny w Krakowie wykonany na zlecenie firmy PORR.
Nasza strategia rynkowa, to zadowoleni klienci, zarówno małe i średnie firmy, jak też duże przedsiębiorstwa, działające jako Generalni Wykonawcy na większych budowach, jak np. Hochtief, Strabag, Eiffage, Warbud, Skanska, Budimex, Alstal czy PORR.
Zapraszamy do współpracy zarówno mniejsze i średnie firmy wykonawcze, inwestorów, biura projektowe i architektów, jak też generalnych wykonawców!

 
magazyn sanipol

firma sanipol

maszyny tnące sanipol

blachy firma sanipol

wiertła firma sanipol

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze