Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

kabina

Kabiny sanitarne są nieodłączonym elementem wyposażenia każdej publicznej toalety. Są montowane w przedszkolach i szkołach, w restauracjach i na stacjach benzynowych, na basenach i halach sportowych, w centrach rozrywki i centrach usługowo-handlowych oraz w wielu innych obiektach użyteczności publicznej. Rola kabin sanitarnych w pomieszczeniach WC jest powszechnie znana. Służą do oddzielania od siebie sedesów, tym samym umożliwiając zachowanie intymności podczas wykonywania czynności fizjologicznych.

Kabiny prysznicowe

Czy znajdują inne zastosowania? Okazuje się, że tak. Odmianą kabin sanitarnych – obok wspomnianych już kabin WC – są bowiem kabiny prysznicowe. Jest to rodzaj ścianek działowych, które są wykorzystywane do zapewnienia prywatności podczas kąpieli w miejscach publicznych, np. klubach fitness, klubach sportowych, domach gościnnych czy przydrożnych zajazdach. Funkcja, jaką pełnią kabiny sanitarne, wiąże się z koniecznością wykonania ich z materiałów odpornych na oddziaływanie wody i wysoką wilgotność powietrza. Takimi są płyty kompaktowe HPL, które najczęściej są wykorzystywane do produkcji kabin sanitarnych. Są one nie tylko wodoodporne, lecz także wytrzymałe i odporne na zniszczenia mechaniczne.

Kabiny do przedszkoli

W łazienkach, z których na co dzień korzystają najmłodsi, kabiny WC mają zapewnić nie tyle intymność, ile bezpieczeństwo dzieci. Z tego względu są produkowane specjalne kabiny sanitarne dla przedszkoli – wyróżniające się niską zabudową oraz brakiem wewnętrznego zamknięcia. Wszystko po to, aby w awaryjnej sytuacji wychowawca mógł łatwo dostać się do przedszkolaka.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze