Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

wyposazenie szafka

Szafki basenowe HPL cieszą się dużą popularnością nie tylko ze względu na wysoką odporność na uszkodzenia i czynniki takie jak temperatura czy wilgotność, ale również dlatego, że mogą być one wyprodukowane zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Producent może nadać im nie tylko dowolny kolor, ale również odpowiednio je wyposażyć.

Szafki HPL oparte są na konstrukcji nośnej która pozwala na niemal dowolną konfigurację ilości i pojemności schowków oraz zastosowanie różnego rodzaju drzwiczek wyposażonych w zamki na kluczyk lub zamki szyfrowe, a nawet zamki oparte o klawiaturę elektroniczną lub specjalny chip. Wewnątrz szafek mogą znaleźć się dodatkowe elementy takie jak dodatkowe półki i ścianki czy wieszaki na obrania czy uchwyty. Na życzenie klientów producent może również zamontować dodatkowe, wybrane akcesoria. Przykładem są tutaj zintegrowane z pojedynczą szafką lub ich zestawem ławki.

Jak widać na podanych przykładach producenci wyposażenia sanitarnego dają swoim klientom niemal nieograniczone możliwości wyboru komponentów szafek basenowych.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze