Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

zastosowanie kabina

Kabiny sanitarne stosowane są wszędzie tam, gdzie wybudowanie pojedynczej toalety nie zdałoby egzaminu, ze względu na liczbę korzystających z niej osób. Znajdują one swoje zastosowanie m.in. w placówkach oświaty, centrach handlowych, a także w toaletach publicznych.

Kabiny sanitarne w placówkach oświaty

Kabiny WC w szkołach oraz w przedszkolach muszą być przede wszystkim maksymalnie bezpieczne i odporne na wszelkie uszkodzenia. Szczególnie istotny jest wybór odpowiedniego systemu sanitarnego do przedszkoli. Łazienka powinna być urządzona w taki sposób, aby opiekun w razie sytuacji awaryjnej, miał dostęp do wychowanka. Dlatego należy zrezygnować z zamków wewnętrznych. Warto również dostosować wielkość toalety oraz wysokość ścianek działowych do wzrostu przedszkolaków. Aby toaleta szkolna czy przedszkolna była nie tylko bezpieczna i higieniczna, ale również estetyczna, można wyposażyć ją w kabiny o ciekawym designie.

Toalety w miejscach użyteczności publicznej

Systemy kabin WC znajdziemy również we wszelkich miejscach użyteczności publicznej, takich jak muzea, galerie czy centra handlowe. Montując system kabin sanitarnych w tego typu lokalizacjach, trzeba mieć na uwadze ich trwałość. Najlepiej jeśli są one skonstruowane z zastosowaniem materiałów wandaloodpornych, które dobrze znoszą uszkodzenia. Istotnym elementem jest również zachowanie przepisowej wysokości kabin – 2000 mm oraz odległości między posadzką a pierwszym elementem kabiny, która musi wynosić 150 mm. Wprowadzenie 150 mm stopy, pozwala na łatwe zachowanie czystości w toalecie.

Z czego zbudowane są kabiny WC

Systemy kabin WC możemy zakupić w trzech wariantach, w zależności od właściwości, jakich od nich oczekujemy. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć kabiny wykonane w systemach HPL, HPL-PR oraz V20. Systemy HPL oraz HPL-PR są nie tylko niezwykle trwałe, ale również charakteryzują się dużą odpornością na działanie pary wodnej oraz wody, dlatego mogą być stosowane w miejscach o dużej wilgotności powietrza, np. na basenach. Dzięki dużej stabilności i solidnemu wykonaniu systemy V20 będą odpowiednie nie tylko jako kabiny sanitarne, ale również świetnie sprawdzą się w szpitalach oraz jako ścianki działowe w biurach.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze