Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

szafki basenowe hpl

Szafki basenowe z laminatu HPL charakteryzują się odpornością na czynniki zewnętrzne takie jak wilgotność. Pomagają chronić prywatne przedmioty odwiedzających.

Szafki HPL są wykorzystywane zarówno w pomieszczeniach suchych – szkołach czy zakładach pracy, jak i tych narażonych na wysoką temperaturę oraz dużą wilgotność, jak na przykład w basenowych przebieralniach. Producenci szafek basenowych są w stanie wykonać wiele różnorodnych modeli dostosowanych do specyfiki pomieszczeń oraz indywidualnych wymagań klientów.

Ich konstrukcja oparta jest o aluminiowe stelaże oraz płyty z odpornego na czynniki zewnętrzne laminatu HPL . Istnieje możliwość zakupu pojedynczych słupków lub złożonych modułów dostępnych w wielu wariantach kolorystycznych oraz o różnej grubości ścianek. Szafki basenowe uznanych producentów charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i ergonomią, mogą również zostać połączone z elementami zewnętrznymi, takimi jak ławki i zostać wyposażone w dowolną ilość schowków o różnej pojemności.

Szafki basenowe HPL zapewniają bezpieczeństwo i komfort osobom odwiedzających, chroniąc cenne przedmioty nie tylko przed kradzieżą, ale również przed wilgocią.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze