Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

szafki na basenie

Szafki basenowe to obecnie standardowe wyposażenie każdej przebieralni, choć należy pamiętać, że nie zawsze tak było. Konieczność pozostawiania rzeczy osobistych w szatni lub nawet luzem na ławkach powodowała, że kradzieże i zagubienia zdarzały się stosunkowo często.

Podstawową zaletą szafek basenowych jest oczywiście zabezpieczenie cennych przedmiotów. Każdy z nas ma bowiem zawsze telefon, klucze do domu czy portfel. Dzięki zamykanej na klucz szafce możemy oddać się przyjemności wizyty na pływalni bez konieczności stresowania się ewentualną kradzieżą. Aktualnie producenci szafek basenowych oferują wiele różnych typów wyposażonych w kilka konfiguracji schowków, zamków, a nawet zintegrowanych ławek.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów takich jak laminat HPL szafki będą chronić nasz dobytek nie tylko przed kradzieżą ale również ich zniszczeniu. Należy pamiętać że na basenie wilgoć i wysokie temperatury są normą również w przebieralniach, zatem delikatne urządzenia elektroniczne mogą zostać w łatwy sposób uszkodzone. Nowoczesne szafki są w pełni wodoodporne dzięki czemu możemy przechowywać nasze rzeczy bez korzystania z dodatkowych zabezpieczeń i mieć pewność, że pozostaną suche. Jak widać szafka basenowa, mimo że może wydawać się prostym elementem przebieralni, jest w istocie niezwykle ważnym wyposażeniem każdej pływalni a jej poziom wykonania nie jest bez znaczenia.

Tego typu szafki stosowane są zarówno w pomieszczeniach suchych, jak i w tych o wysokiej wilgotności. Poniżej znajdą Państwo dokładne informacje na temat ich specyfikacji.

Szafki wykonujemy na stelażu aluminiowym oraz płyty HPL w 2 grubościach. Tak dobrane materiały gwarantują wodoodporność oraz mechaniczną trwałość. Ze względu na swoja funkcjonalność, estetykę oraz wytrzymałość szafki te znalazły zastosowanie na basenach, szatniach, czy w zakładach pracy jak i wielu innych obiektach .

Standardowo szafki wykonujemy o wymiarach 400x415x1800mm, opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia szafek z zintegrowaną ławką oraz o innych wymiarach.

Produkujemy szafki w kilku typach: S1, S2, L oraz S5- szafki skrytkowe o dowolnej ilości schowków.

Istnieje możliwość zakupu pojedynczych słupków lub złożonych modułów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze