Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

Płyta HPL to doskonały materiał do tworzenia szafek i przebieralni basenowych. To termoutwardzalne tworzywo, które otrzymuje się, dokonując spajania pod wysokim ciśnieniem wielu warstwa nasączonych naturalnymi żywicami. Kabiny i szafki HPL są nie tylko estetyczne, ale co najważniejsze — trwałe, wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości.

Specyfika kabin HPL

Laminaty HPL cechują się bardzo wysokim poziomem odporności na ścieranie, uderzenia, zadrapania. Dodatkowo nie nagrzewają się pod wpływem wysokich temperatur i nie reagują w żaden sposób podczas kontaktu z wodą czy wilgocią. Co ważne, są niezwykle łatwe w codziennym utrzymaniu czystości.

Kabiny HPL są powszechnie stosowane, ponieważ wyróżnia je wyjątkowa trwałość i bardzo estetyczny wygląd. Ten typ laminatu doskonale nadaje się do tworzenia różnych intensywnych kolorów i zapewnia ich długą żywotność. Dodatkowo są odporne na działanie wilgoci i wody, dlatego pozwalają na stosowanie nawet bardzo surowych norm higienicznych. Łatwo można z nich usunąć wszelkie napisy czy zabrudzenia. A cała konstrukcja kabiny HPL jest lekka, estetycznie wykonana i spełnia wszelkie parametry użytkowe i materiałowe.

Z laminatu HPL mogą być tworzone różne elementy, w tym kabiny, przebieralnie, szafki, półki. Znajdują zastosowanie w bardzo wielu obiektach użytku publicznego, w tym w hotelach o podwyższonym standardzie, modernistycznych wnętrzach, ekskluzywnych restauracjach. Za sprawą możliwości nadawania powierzchniom intensywnych kolorów, mogą stanowić bardzo oryginalny i wyróżniający się element pomieszczenia. Warto skorzystać z możliwości indywidualnego doboru kolorów szafek czy przebieralni, chociaż w standardowych pomieszczeniach użytku publicznego zwykle stosowana jest biel. Istnieje również możliwość naniesienia na szafki nadruku zgodnego z indywidualnym projektem graficznym.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze