Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

Kabina sanitarna

 

Z kabinami sanitarnymi, które wyposażone zostały w natrysk, spotkać się można najczęściej na basenach i innych obiektach sportowych. Należy jednak pamiętać, że ich zastosowanie jest o wiele szersze. Obecnie w większości budynków użyteczności publicznej korzysta się z tego typy rozwiązań. Montaż kabin sanitarnych pozwala na utrzymanie odpowiedniego poziomu higieny, co okazuje się być przydatne zwłaszcza latem, kiedy ludzie narażeni są na nieustające działania wysokich temperatur.

Dlaczego warto montować kabiny sanitarne wyposażone w natrysk?

Do budowy nowoczesnych kabin sanitarnych wykorzystuje się wyłącznie materiały najwyższej jakości, dzięki czemu charakteryzują się one wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Warto również wspomnieć, że utrzymanie kabin w czystości nie wymaga ogromu pracy, tak jak ma to miejsce, w przypadku natrysków starszej generacji. Powyższe cechy przekładają się bezpośrednio na wzrost zainteresowania tymi konstrukcjami wśród klientów biznesowych.

W jaki sposób wytwarzane są kabiny sanitarne wyposażone w natrysk?

Kabiny natryskowe budowane są głównie z płyt typu HLP. Są to kompaktowe płyty, do których produkcji, wykorzystywane są połączone ze sobą, za pomocą żywicy fenolowej, warstwy papieru. Warstwy spajane są ze sobą w procesie prasowania, w temperaturze sięgającej stu pięćdziesięciu stopni Celsjusza oraz w warunkach podwyższonego ciśnienia. Warto również wiedzieć, że w procesie wykorzystywany jest specjalny typ papieru, który zaimpregnowany został żywicą melaminową i który stanowi wierzchnią stronę płyty. W efekcie uzyskuje się nie tylko zwartą, ale i estetycznie wyglądającą tablicę. Płyty stworzone tą metodą, dzięki użyciu odpowiednich substancji ochronnych, są wyjątkowo odporne na zawilgocenia i przedostawanie się wody. Najczęściej umieszcza się je również w specjalistycznych profilach aluminiowych, które wcześniej zostały poddane procesom anodowania. Płyty, które wytworzone zostały w ten sposób, są w pełni gotowe do wykorzystania i można z nich wyprodukować nowoczesne kabiny sanitarne z natryskiem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze