Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

kabiny sanitarne HPL

Nowoczesne obiekty zwykle wyróżniają się nie tylko dobrym jakościowo wyposażeniem, ale również wysokim poziomem czystości i higieny. Niestety nawet bardzo dobrze utrzymany budynek po pewnym czasie starzeje się, co przekłada się nie tylko na estetykę, ale i na komfort użytkowania. Efekt upływu czasu zauważalny jest również w toaletach, które w obiektach użytku publicznego każdego dnia są odwiedzane przez sporą liczbę ludzi. Toalety w centrach handlowych, urzędach, szkołach, domach kultury, kinach, biurowcach itd. wymagają stosownej renowacji, kiedy ich standard po pewnym czasie znacznie spada.

Współcześni inwestorzy, którzy tworzą nowe obiekty lub remontują budynki, najczęściej wybierają sanitarne kabiny HPL, które cechują się licznymi zaletami zarówno pod kątem estetyki, jak i wygody późniejszego użytkowania.

Solidna kabina HPL — korzyści z zastosowania

Przede wszystkim warto pamiętać, że kabiny HPL tworzone są z zastosowaniem najnowszych technologii. Dzięki temu są one solidne, maksymalnie wytrzymałe i odporne na różnorodne czynniki zewnętrzne oraz mechaniczne. Nawet najczęściej użytkowana przez liczną grupę ludzi toaleta zachowa swój estetyczny wygląd i wysoką jakość przez bardzo długi czas. HPL to tworzywo, które składa się z wielu warstw ściśle ze sobą zespolonych pod wpływem bardzo wysokiego ciśnienia. Co ważne, dzięki tej technologii jest to materiał, który nie wchłania zapachów! To bardzo istotna informacja w przypadku toalet publicznych. Nawet największe starania osób sprzątających oraz stosowanie najlepszych środków chemicznych mogą okazać się nieskuteczne, jeśli tworzywo, z którego została wykonana toaleta, będzie pochłaniać nieprzyjemne aromaty. Jest to szczególnie ważne w przypadku obiektów publicznych. Nieprzyjemnie pachnące kabiny sanitarne mogą zniechęcać, ponieważ zawsze będą uważane za niedoczyszczone, nawet jeśli w rzeczywistości utrzymany jest w nich wysoki poziom higieny.

Co więcej, brzydka, zanieczyszczona i pełna usterek kabina zwyczajnie odstrasza, szczególnie jeśli znajduje się w bardzo złym stanie higienicznym. To może przekładać się bezpośrednio na negatywną opinię podsumowującą cały budynek.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze