Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

Kolorystyka kabin z płyt wiórowych

Kabiny sanitarne z płyty wiórowej znajdują obecnie powszechne zastosowanie w różnego typu miejscach publicznych. Zabudowę z płyty wiórowej można spotkać w formie kabin prysznicowych i toalet na pływalniach i siłowniach, szkołach i przedszkolach, urzędach, szpitalach i ośrodkach zdrowia, galeriach handlowych itd. Ich zastosowanie jest niezwykle szerokie również ze względów na wysoką estetykę kabin z płyty wiórowej. Trwałe i wytrzymałe tworzywo nie jest podatne na uszkodzenia mechaniczne, działanie wody czy zabrudzenia, a więc przez długi czas zachowuje swoje pierwotne walory wizualne.

Kabiny prysznicowe z płyty wiórowej w ofercie firmy Sanipol dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Dzięki temu można dostosować odpowiednią wersję kabin stosowanie do potrzeb i specyfiki aranżowanego wnętrza.

Różne kolory kabin z płyty wiórowej

Kabiny z płyt wiórowych oferowane w ramach Systemu V20 dostępne są w czterech różnych dekorach: antracyt, beż, biel, popiel. Dostępne są również kolory niestandardowe, takie jak: bordo, czerwony, grafit, pomarańczowy, zielony, żółty.

W ramach Systemu HPL dostępne są płyty wiórowe w następujących kolorach standardowych: antracyt, beżowy, biały, popiel, szary-metalik. Z kolei do niestandardowych odcieni w tym przypadku zaliczamy: czerwony, pomarańczowy, zielony, żółty.

Dodatkowo dostępne są również różne kolory okuć. Okucia wykonane są na rdzeniu z ocynkowanej stali w otulinie z wysokiej jakości tworzywa. W przypadku okuć dostępne są następujące kolory: antracyt, bermuda, beż, biały, bordo, krem, czarny, czerwony, granat, niebieski, popiel, zielony, żółty.

Najważniejsze cechy kabin sanitarnych z płyt

Kabiny sanitarne z płyt wiórowych wyróżniają się wyjątkową estetyką. Estetyczny wygląd kabin wynika nie tylko z szerokiej gamy kolorystycznej dostępnych produktów, ale również wysokiej jakości zastosowanego tworzywa. Płyty wiórowe są trwałe, odporne na działanie wody i uszkodzeń mechanicznych. Nie są również podatne na zabrudzenia i z łatwością nadają się do stosunkowo łatwego utrzymywania czystości w sanitariatach.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze