Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

Zastosowanie nowoczesnych kabin sanitarnychKabiny sanitarne zwykle występują w publicznych toaletach, jednak ich właściwości i estetyka pozwalają na znacznie szerszy zakres zastosowań. Poznaj przykłady innego użycia tych uniwersalnych konstrukcji HPL.

Gdzie można zastosować kabiny sanitarne?

  • Najbardziej oczywistym miejscem, w którym najczęściej występują kabiny sanitarne, są toalety publiczne. Stosowane są m.in. w centrach handlowych, restauracjach, szkołach i przedszkolach, stacjach benzynowych czy na basenach. Ich celem jest oddzielenie od siebie sedesów i zapewnianie użytkownikom intymności i dyskrecji w publicznych toaletach. Muszą być funkcjonalne, odpowiednio przestronne i umożliwiać łatwe czyszczenie.
  • Kabiny sanitarne występują również w formie kabin prysznicowych. Ze specjalnych płyt tworzone są ścianki działowe, które pozwalają na zachowanie dyskrecji podczas kąpieli. Kabiny prysznicowe występują najczęściej na basenach, w klubach fitness, na polach namiotowych, a także w wielu polskich akademikach. Powstają z odpornych na działanie wody i wilgoci płyt. Najczęściej są to wytrzymałe płyty kompaktowe HPL, wykazujące również wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.
  • Kabiny sanitarne o odpowiedniej konstrukcji stosowane są również w przedszkolach. W tym przypadku ważne jest nie tylko zapewnienie maluchom intymnej atmosfery, ale również maksimum bezpieczeństwa. Kabiny sanitarne tworzone z myślą o przedszkolach cechują się niską zabudową oraz brakiem wewnętrznego zamknięcia. Dzięki temu w awaryjnej sytuacji opiekun może bez problemu interweniować. Kabiny sanitarne dla najmłodszych użytkowników dostępne są w dwóch wariantach. Mogą występować w postaci samych ścianek oddzielających poszczególne sedesy od siebie i tworzących otwartą konstrukcję lub w formie całych niskich zabudowań. Możliwa jest też konstrukcja mieszana, w której drzwi i ścianki działowe są niskie, a pozostałe elementy, czyli ścianki zamkowe i zawiasowe, mają standardową wysokość.

Firma Sanipol zapewnia kabiny sanitarne w różnych wariantach oraz rozmaitych wersjach kolorystycznych. Wprowadza na rynek solidne, trwałe i funkcjonalne produkty, które nadają się do wszelkiego typu zastosowań.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze