Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

Kabiny sanitarne - nieograniczone możliwości konstrukcyjne

Obecnie produkowane kabiny sanitarne muszą wyróżniać się nie tylko wyjątkowymi właściwościami technicznymi, trwałością, wytrzymałością i odpornością na szereg czynników zewnętrznych, ale również estetyką. Występują w wielu różnorodnych miejscach użytku publicznego, w tym m.in. szkołach i przedszkolach, obiektach sportowych i rekreacyjnych, centrach handlowych, urzędach itd. Z tego też powodu obecnie produkowane kabiny wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów, a cała konstrukcja tworzona jest z najwyższą precyzją i dbałością o każdy szczegół.

Szerokie zastosowanie kabin sanitarnych

Ścianki działowe do sanitariatów pozwalają na tworzenie różnorodnych konstrukcji dostosowanych do potrzeb danego obiektu. Tworzone są z odpowiednio dobranych płyt wykazujących pożądane właściwości, np. wodoodpornego HPL, stabilnego V20 lub trwałego i odpornego na wilgoć HPL-PR. Są funkcjonalne, łatwe w czyszczeniu i gwarantują nieograniczone możliwości dopasowania konstrukcji do specyfiki wnętrza. Bogata gama kolorystyczna i wytrzymałość płyt sprawia, że kabiny sanitarne wyglądają atrakcyjnie przez bardzo długi czas, nawet w przypadku intensywnego użytkowania.

Kabiny sanitarne są stałym elementem toalet w różnych przestrzeniach publicznych - od szkół, poprzez restauracje, stacje benzynowe, baseny czy siłownie. Mogą być przystosowane do potrzeb różnych użytkowników, w tym dzieci, seniorów czy osób niepełnosprawnych.

Kabiny sanitarne - bezpieczeństwo przede wszystkim

Podczas budowy toalet publicznych zwraca się uwagę przede wszystkim na kwestie bezpieczeństwa, a te wynikają nie tylko ze zdrowego rozsądku, ale przede wszystkim norm narzuconych przepisami prawnymi. Zgodnie z nimi wszystkie kabiny sanitarne do użytku publicznego muszą spełniać wymogi dotyczące higieny i funkcjonalności. I w tym przypadku znów systemy ścian działowych okazują się najlepszym rozwiązaniem, gdyż pozwalają na łatwe dostosowanie do wszystkich zasad BHP i warunków technicznych wynikających ze standardów prawnych.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze