Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

Komfortowa i bezpieczna przebieralnia basenowa

Przebieralnia na basenie powinna zapewniać użytkownikom nie tylko wygodę, ale i maksimum bezpieczeństwa. Ważne jest też kompleksowe wyposażenie, na które składają się przede wszystkim szafki i półki do przechowywania rzeczy osobistych, a także odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni. Osoby korzystające z pływalni powinny mieć możliwość przebrania się w spokojnych i intymnych warunkach.

W tym artykule przedstawimy sprawdzone i nowoczesne rozwiązania w zakresie organizacji przebieralni basenowych.

Przebieralnia na basenie. Tradycyjne i nowoczesne rozwiązania

Na basenach najczęściej występują tradycyjne kabiny z drzwiami, ale inwestorzy coraz chętniej decydują się na stosowanie nowoczesnych przebieralni przechodnich. Scharakteryzujemy w skrócie oba te rozwiązania.

Tradycyjne kabiny do przebieralni (tzw. przebieranie przyścienne) składają się z dwóch podstawowych elementów: ścianek i drzwi. Najczęściej wykonane są z płyty HPL, która zapewnia optymalną odporność na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. W drzwiach zamontowane są zamki, które dodatkowo mogą mieć specjalną funkcję sygnalizacji, czy kabina jest zajęta, czy wolna. Tego rodzaju przebieralnie dostępne są w standardowych rozmiarach, ale mogą być dostosowane również do indywidualnych potrzeb konkretnego klienta.

Nieco innym typem są kabiny przechodnie. Montowana jest w nich specjalna ławeczka, która po opuszczeniu pełni również rolę zamka blokującego dostęp do kabiny. Ten rodzaj kabin również powstaje najczęściej z płyt HPL. Występuje nie tylko na pływalniach, ale również w obiektach sportowych, klubach fitness, siłowniach itd.

Kabiny basenowe w ofercie firmy Sanipol

Firma Sanipol oferuje kabiny do przebieralni w obu opisanych wyżej wariantach, dostępne zarówno w standardowych rozmiarach, jak i tworzone na specjalne zamówienie klientów. Sanipol zapewnia też zabudowy WC, kabiny natryskowe, parawany pisuarowe, szafki basenowe, blaty, ściany działowe, jak również okładziny ścienne. Gwarantuje kompleksowe wyposażenie obiektów sportowych, ale również budynków użyteczności publicznej, obiektów handlowych, przemysłowych, kulturalnych, a także przedszkola, placówki szkolne czy służby zdrowia. Wszystkie oferowane produkty są wysokiej jakości i posiadają Aprobatę Techniczną i Atest PZH.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze