Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

Starzec opierający się o szafkę basenową

Szafka basenowa powinna łączyć w sobie cechy funkcjonalności i estetyki. Dobrze dobrane szafki pod względem kolorystyki, struktury i kształtu potrafią zbudować klimat pomieszczenia i wywoływać w użytkownikach basenu pozytywne wrażenia. Z tego względu zazwyczaj dąży się do tego, by szafki basenowe miały stonowane kolory z zakresu współgrających ze sobą barw. W rzadkich przypadkach korzysta się z jaskrawych połączeń, jeżeli wymaga tego projekt ogólny pomieszczenia.

 

Szafki basenowe na zamówienie

Szafki basenowe dostosowujemy do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość zamówienia u nas szafek basenowych wykonywanych na życzenie klienta według indywidualnego projektu. Mamy możliwość modyfikacji struktury, kształtu i montowania dodatkowych elementów takich, jak ławki do siadania ułatwiające użytkownikom basenu przebieranie się i porządkowanie swoich rzeczy.

Szafki basenowe wykonane są z trwałych i wodoodpornych materiałów, dzięki czemu zachowują odporność na wilgoć. Funkcjonalna szafka to taka, która nie tylko nie ulega uszkodzeniom pod wpływem wody i zabrudzeń, ale także chroni przed zniszczeniem przechowywane w niej przedmioty. Basen to z reguły środowisko wymagające. Szafka musi znieść wiele, dlatego nasze produkty powstają z wysokociśnieniowego laminatu HPL, który zapewnia optymalne parametry wytrzymałościowe.

Szafki basenowe najczęściej produkujemy w kształcie prostokątnym lub litery L z zamontowanym systemem zamykania. Na indywidualne zlecenie modyfikujemy kształty szafek, tak by optymalnie wypełniały pomieszczenie i wpływały pozytywnie na wizerunek wnętrza. Szafki basenowe można łączyć w długie moduły. Jako dodatkowe wyposażenie oferujemy wewnętrzne wieszaki oraz możliwość zainstalowania koszy na buty.

Funkcjonalna szafka basenowa powinna cieszyć wzrok. Dobrze zaprojektowana służy przez lata i pozwala na komfortowe i bezpieczne przechowywanie rzeczy osobistych użytkownikom basenu.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze