Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

Chociaż ściany działowe kojarzą nam się głównie ze stawianiem domu lub koniecznością podzielenia większego pomieszczenia na mniejsze, istnieją systemy, służące zgoła innym celom.

Do czego jeszcze można wykorzystać ściany działowe i co jeszcze warto o nich wiedzieć? Odpowiedzi na te pytania w naszym najnowszym wpisie.

Wykorzystanie ścian działowych

Ściany działowe, oferowane przez naszą firmę, służą do wydzielania pomieszczeń sanitarnych, kabin WC, kabin prysznicowych, przebieralni, kabin rehabilitacyjnych, biurowych oraz wszelkich innych, zgodnie z indywidualnymi projektami i zamówieniami.

Znajdziemy je w:

  • obiektach użyteczności publicznej
  • obiektach handlowych
  • obiektach przemysłowych
  • obiektach sportowych
  • szkolnictwie
  • służbie zdrowia

Podzielić je można ze względu na dwa kryteria, ze względu na użyty materiał oraz ze względu na typ zabudowy. I tak klienci mogą wybrać płytę wiórową laminowaną, płytę kompaktową, płytę warstwową oraz płytę wiórową laminowaną. Ze względu na typ zabudowy z kolei wyróżniamy zabudowę sprawiającą wrażenie kabin zawieszonych w powietrzu, zabudowę od posadzki, do sufitu oraz od posadzki do sufitu.

Zalet ścianek działowych

Długo można by wymieniać zalety ścianek działowych. Należą do nich niewątpliwie walory estetyczne i konstrukcyjne, a także łatwość utrzymania ich w czystości.

Są niezwykle wytrzymałe, co pozwala na wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie.

Klienci, którzy wybrali omawiane systemy chwalą sobie także szybki i wyjątkowo nieskomplikowany montaż.

Na szczególną uwagę zasługują także produkowane w podobnym systemie i z tych samych materiałów szafki wielofunkcyjne, blaty pod umywalki lub zabudowy do grzejników.

Szafki basenowe cieszą się największą popularnością, ze względu na możliwość ich montażu nawet w bardzo wilgotnych miejscach. Są funkcjonale, wygodne w użytkowaniu oraz estetyczne. Kolejną ich zaletą jest duża dostępność rozmaitych kolorów, które z łatwością dopasujemy do reszty pomieszczenia.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze