Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

Centra handlowe, galerie, dworce, lotniska, lokale gastronomiczne, muzyczne kluby; wszędzie tam, gdzie następuje duże natężenie ruchu oraz przepływu ludzi instalowane są kabiny sanitarne.

Z powodzeniem zastąpią ścianki działowe, gdyż są od nich cieńsze, przez co łatwiejsze, tańsze i szybsze w montażu.

Poznaj ich sekret.

Ogólna charakterystyka

Kabiny sanitarne dostępne są w niemal każdym kolorze. Są estetyczne i sprawiają, że przestrzeń łazienki publicznej zmienia się nie do poznania.

Są także niezwykle wytrzymałe. Zastosowano w nim bowiem aluminiowy szkielet oraz wypełnienia z różnego rodzaju płyt. Co niezwykle ważne w publicznych toaletach, są nie tylko odporne na wilgoć czy uszkodzenia mechaniczne, ale także gwarantują ich użytkownikom pełną prywatność.

A dla przedszkolaka…

To, co idealnie sprawdza się w przypadku dorosłych, nie zawsze sprawdzi się dla dzieci.

Tymczasem w przypadku małych użytkowników w przedszkolach, punktach opieki nad dziećmi czy osiedlowych klubach, kabiny takie muszą spełniać szczegółowe wymagania.

Przede wszystkim zatem kabiny sanitarne do przedszkoli powinny kłaść dużo większy nacisk na bezpieczeństwo dziecka.

I tak; klamka w tego typu kabinach jest przystosowana do wysokości dziecka, a zamek można otworzyć z zewnątrz. To jednak nie koniec modyfikacji, jakim poddano tradycyjne kabiny, aby przystosować je do najmłodszych użytkowników.

Przede wszystkim charakteryzują się one niską zabudową, która sprawia, dziecko jest osłonięte przed wzrokiem innych, a w razie sytuacji krytycznych, opiekun może „od góry” zajrzeć do kabiny i pomóc dziecku.

Dodatkowo kabiny takie wyposażone zostały w specjalne uchwyty, umieszczone na wysokości ręki dziecka, a także kształtem i wielkością odpowiadające rękom dziecka.

Kto z nas chociaż raz nie przytrzasnął sobie palców? Pamiętacie ten ból? Ból dziecka w takiej sytuacji jest dużo większy. Dlatego kabiny sanitarne dla przedszkolaków posiadają specjalne zawiasy oraz uszczelki przeciwuciskowe. W ten sposób ryzyko przytrzaśnięcia palców zredukowane zostaje do minimum.  

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze