Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

kabina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Przebieranie się, szczególnie w takich miejscach jak basen, jest czynnością intymną. Dlatego od funkcjonalnych przebieralni wymagać będziemy nie tylko estetycznego wyglądu, ale przede wszystkim ergonomiczności.

Funkcjonalne przebieralnie, czyli jakie?

Zabezpieczenia

Funkcjonalne przebieralnie to przede wszystkim przebieralnie odpowiednio zabezpieczone przed wejściem do nich innych osób w trakcie przebierania.

Służą temu nie tylko odpowiednie blokady i zamki, lecz również wysokie ścianki. Materiały, używane do produkcji tego typu kabin, są nie tylko odporne na wilgoć i destrukcyjne działanie wody, lecz także na uszkodzenia mechaniczne.

Wnętrze

Zaprojektowanie funkcjonalnej przebieralni nie należy do najłatwiejszych zadań, bowiem powinna być ona z jednej strony przestronna i ergonomiczna, a z drugiej zajmować jak najmniejszą powierzchnię.

Ponadto liczy się wyposażenie kabiny, które powinno składać się przede wszystkim z:

  • ławeczki
  • wieszaka

Ławeczka nie tylko poprawi komfort przebierania się, gdyż będzie można na niej przysiąść, lecz równie ochroni nasze ubrania przed ubrudzeniem. Będziemy mogli bowiem odłożyć na nią te, których aktualnie nie używamy. Na wieszaku powiesimy natomiast takie elementu ubioru jak żakiet czy kurtka.

Kolorowy zawrót głowy

Chociaż w przypadku przebieralni najlepiej sprawdzą się gładkie, białe ścianki, to równie często możemy spotkać się ze ściankami kolorowymi.

Szczególnie często występują one w miejscach takich jak basen czy siłownie, gdzie kolory przebieralni zostają dostosowane do koloru wystroju reszty pomieszczenia. Dobrym pomysłem będzie na przykład zaprojektowanie szafek oraz przebieralni w tym samym kolorze. Dzięki temu stworzymy jednolitą kolorystycznie przestrzeń, w której nie będzie wrażenia kolorystycznej kakofonii.

Najpopularniejsze są kabiny HPL, opierające się na płycie kompaktowej, wyprodukowanej z papierów nasączonych żywicą, a następnie sprasowanych pod działaniem wysokiego ciśnienia oraz temperatury.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze