Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

Zabudowa WC z możliwością nadruku 

Kabiny sanitarne WC znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie odnotowuje się wzmożony przepływ ludzi. Będą to kina, baseny, centra handlowe, lecz także szkoły czy przedszkola. Ponieważ tego typu kabiny są dużo bardziej narażone na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne, eksploatację czy zanieczyszczenia, produkowane są ze specjalnych materiałów. Szczególnym rodzajem kabin będą zabudowy WC z możliwością nadruku, chętnie stosowane na przykład w przedszkolach. Co warto o nich wiedzieć?

Ogólna charakterystyka

Omawiane zabudowy WC produkowane są z płyt kompaktowych, wykonywanych z laminatów wysokociśnieniowych HPL.

Powstają one na skutek prasowania w podwyższonej temperaturze oraz ciśnieniu warstw papieru, wcześniej nasączonych żywicą. Płyty te posiadają grubość 13 mm, co stwarza szerokie możliwości. Nie straszna jest im para wodna, woda czy wysoka wilgotność powietrza, gdyż są doskonałym przykładem materiału wodoodpornego. 

Co więcej, materiał HPL jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie odczynników chemicznych, a także jest wyjątkowo trwały.

Profile kabin będą również odporne na korozję, dzięki czemu kabina będzie się odpowiednio prezentowała przez wiele lat. Jej stopy produkuje się ze stali nierdzewnej. Są także łatwe w utrzymaniu w czystości; wystarczy umyć je ciepłą wodą z łagodnym detergentem.

Magia nadruku

Zastosowany w produkcji zabudowy WC materiał pozwala także na nanoszenie grafik techniką druku cyfrowego, dlatego na życzenie Klienta kabina może zostać dowolnie spersonalizowana.

Możemy umieścić na niej:

  • logo
  • tekst
  • ilustrację

W ozdabianiu kabiny ograniczać będzie nas jedynie nasza wyobraźnia; nadruk może być umieszczony albo na całej powierzchni, albo na jej części.

Zabudowy WC z nadrukiem to nie tylko oryginalność i zaskakujący efekt wizualny, ale także wymierne korzyści. Nadruki bowiem mogą optycznie powierzyć małe i ciasne pomieszczenia, wpływając jednocześnie na ich estetykę. Co więcej, będą tak samo odporne na ścieranie, uderzenia oraz szkodliwe działanie substancji czyszczących, jak te bez nadruku.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze