Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

PŁYTY WIÓROWE

Odpowiednio obrobione, a następnie przygotowane płyty wiórowe służą do budowy przebieralni, kabin prysznicowych oraz sanitarnych, ścianek działowych i przegród pisuarowych.

Dostępne są w wielu różnych kolorach.

Jaka jest kolorystyka systemów V20?

Kabiny produkowane w systemach V20 powstają na skutek sprasowania wiór drzewnych pod wysokim ciśnieniem z dodatkiem żywic. Z zewnątrz pokrywa je specjalny materiał odporny na wilgoć, czyli melamina.

Tego typu systemy produkowane są albo w kolorach standardowych, dostępnych „od ręki” albo niestandardowych. W przypadku zainteresowania szerszą paletą barw, zalecamy wcześniejszy kontakt z pracownikiem naszej firmy i upewnienie się, że wybrany kolor jest obecnie w sprzedaży.

Kolory standardowe to:

  • antracyt,
  • beż,
  • popiel,
  • biały.

Niestandardowa paleta barw jest nieco szersza i obejmuje takie kolory, jak dąb Bardolino, pomarańczowy, czarny Wenge, szary beton, grafit, bordo, pomarańczowy, czerwony, zielony, żółty, popiel.

W jakich kolorach dostępne są płyty, produkowane w systemie HPL?

Innym systemem, w którym produkujemy kabiny sanitarne, jest system HPL.

Polega on na prasowaniu kilku warstw papieru pod wysokim ciśnieniem i w wysokiej temperaturze. Jedna warstwa to papier rdzeniowy impregnowany żywicą fenolową, druga to papier dekoracyjny, pokryty żywicami melaminowymi.

Są to płyty wodoodporne w kolorze: antracytowym, białym, beżowym, popiel oraz szarego metaliku. Dla bardziej wymagających klientów przygotowaliśmy szerszą gamę barw, w tym płyty czerwone, niebieskie, jasnopomarańczowe, zielone, żółte i pomarańczowe.

Najpopularniejsze kolory okuć

Niemniej ważne w przebieralniach oraz kabinach prysznicowych i sanitarnych są kolory okuć, które powinny być dopasowane do koloru samej kabiny.

Dlatego też okucia proponowane naszym klientom, wyprodukowane na rdzeniu z stali ocynkowanej w otulinie, ze stali nierdzewnej lub aluminium anodowanego, dostępne są w wielu kolorach: antracytowym, beżowym, bermudowym, białym, bordo, kremowym, czarnym, czerwonym, granatowym, niebieskim, szarym, zielonym, żółtym.

Szeroki wybór kolorów kabin oraz okuć sprawia, że możliwe staje się stworzenie z nich estetycznej całości.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze