Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

Wygodna przebieralnia

Chyba nikt nie wyobraża sobie korzystania z takich obiektów jak baseny czy sklepy odzieżowe, gdyby nie było w nich możliwości skorzystania z przebieralni. Większość z nas bardzo ceni sobie prywatność i intymność, nie czujemy się więc komfortowo, gdy musimy się przebierać na oczach obcych osób. Dlatego też tego typu obiekty coraz dokładniej dbają o to, by znajdowało się w nich dostatecznie dużo przebieralni, a do tego by dawały one odpowiedni komfort przy zmianie odzieży.

Dobra przebieralnia – czyli jaka?

Z punktu widzenia klienta dobra przebieralnia to taka, w której ma on zapewnioną prywatność i nie musi martwić się, że w najmniej oczekiwanym momencie ktoś przypadkowy wejdzie do środka. Klienci nie przepadają za przymierzalniami, w których oddzielają się od reszty sklepu długą kotarą, gdyż nie daje im ona komfortu psychicznego. Kotary często nie dadzą się dokładnie zasunąć, zdarza się, że materiał odsłania osobę w kabinie przez działanie  powietrza pochodzącego z pracującego obok wiatraka. Klienci zdecydowanie wolą proste kabiny, w których drzwi mogą zamknąć od środka tak, by nie dało się ich otworzyć  z zewnątrz. Tego typu przebieralnie pozwalają na swobodne przymierzanie ubrań bez nerwowego zerkania na drzwi i sprawiają, że zakupy rzeczywiście sprawiają przyjemność. W przebieralniach, zwłaszcza tych na basenach, klienci bardzo cenią sobie ławeczkę wewnątrz kabiny, na której mogą usiąść lub postawić np. torebkę, bez narażania jej na kontakt z mokrą posadzką.

Oczami przedsiębiorcy

Czym innym jest wygodna przebieralnia dla właściciela obiektu. Z jego punktu widzenia wygodna przebieralnia to taka, która jest łatwa w utrzymaniu porządku, w przypadku basenów, odporna na działanie wilgoci. To również przebieralnia stworzona na potrzeby obiektu, którym zarządza: dopasowana do wielkości i stylu pomieszczenia. Oferowane przez nas przebieralnie są stabilne i odporne na uszkodzenia mechaniczne, przez co mogą być użytkowane bezawaryjnie przez długie lata. To z kolei zdejmuje z barków właściciela obiektu nerwy związane z naprawami i niedostępnością kabin.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze