Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

wygodna przebieralnia

Przymierzalnie w sklepach odzieżowych są często traktowane po macoszemu. To duży błąd! Należą one bowiem do najważniejszych czynników branych pod uwagę przez klientów przy wyborze sklepu. Jakie problemy towarzyszą przymierzalniom i w jaki sposób można je rozwiązać?

Niekomfortowa przebieralnia może popsuć nawet najlepsze pierwsze wrażenie

Wchodzisz do nowocześnie prezentującego się sklepu, wybierasz interesujące Cię ubranie, a następnie idziesz je przymierzyć. A tu niespodzianka – przebieralnia prezentuje się tragicznie. Raz zasłonki pełnią chyba tylko funkcję dekoracyjną, kompletnie nie zapewniając prywatności. Innym razem drzwi nie posiadają zamka lub innego systemu zabezpieczeń przed dostaniem się do nich innej osoby, przez co przymierzaniu towarzyszy niepotrzebny stres. Jeszcze innym razem przebieralnia liczy sobie metr na metr, przez co trudno się w niej obrócić, nie mówiąc już o zmianie ubrania. Przy korzystaniu z tego typu przymierzalni niektórym osobom przypomina się przymierzanie spodni na kartonie na bazarze w chłodny dzień, a nie są to raczej przyjemne wspomnienia. Dochodzi do tego, że część osób woli zamawiać ubrania przez Internet, licząc się z tym, że rozmiar będzie niewłaściwy i konieczne będzie odesłanie towaru do sprzedawcy.

Rozwiązanie? Przestronne i funkcjonalne kabiny do przebieralni

Jako producent systemów ścianek działowych możemy zaproponować kabiny do przebieralni. To świetny sposób na rozwiązanie problemu niekomfortowej przymierzalni. Wykonujemy je zarówno w standardowym rozmiarze, jak i o wymiarach podanych przez klienta; w wersji pojedynczej oraz szeregowej. Do ich produkcji wykorzystujemy przede wszystkim płytę HPL, która zapewnia odporność na wodę oraz ścieranie, dzięki czemu nasze kabiny mogą być użytkowane przez wiele lat. Kabiny posiadają w standardzie system sprężania drzwi, który uniemożliwia wejście do kabiny, gdy w środku przebywa inna osoba. Drzwi oraz ścianki kabin mogą zostać pomalowane na wybrany kolor. Dodatkowo oferujemy możliwość wykonania nadruku w postaci ilustracji, logo lub tekstu. Dzięki temu nasze kabiny można dopasować do każdego, nawet najbardziej wyszukanego wnętrza.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze