Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

szafki do szatni

Szafki są nieodzownym elementem wyposażenia szatni na basenach, siłowniach czy w wielu zakładach pracy. Wydawać by się mogło, że szafka jaka jest, każdy widzi, więc nie ma się nad czym rozwodzić, ale to nie do końca prawda. Przed zakupem szafek do szatni warto zastanowić się między innymi, z jakiego materiału mają być wykonane, gdyż zależą od tego ich właściwości użytkowe, wygląd oraz oczywiście cena.

Metalowe szafki do szatni

Metalowe szafki do szatni nadal cieszą się bardzo dużą popularnością. Można się z nimi spotkać we wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej. Wykonane z wysokiej jakości stali są zgodne ze standardami sanitarnymi i prezentują się estetycznie. Metalowe szafki do szatni dostępne są w dwóch wersjach: zgrzewanej oraz składanej. Te drugie umożliwiają łatwą zmianę liczby i wielkości przegród.

Szafki do szatni z laminatu HPL

Innym materiałem stosowanym do produkcji szafek do szatni, zyskującym w ostatnich latach na popularności, jest laminat HPL. To termoutwardzalne tworzywo otrzymywane w procesie prasowania warstw papieru rdzeniowego i dekoracyjnego. Szafki HPL są tańsze niż metalowe czy drewniane, ale nie oznacza to, że są od nich gorsze. Laminat HPL jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i środki chemiczne. Charakteryzuje się również odpornością na wodę i parę wodną, dzięki czemu wykonane z niego szafki są doskonałym wyborem w przypadku pomieszczeń o wysokiej wilgotności. Jest też łatwy w czyszczeniu – niewielkie zabrudzenia można usunąć z jego powierzchni przy pomocy wody i zwykłej ściereczki lub ręcznika papierowego.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem szafek do szatni z laminatu HPL, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Produkujemy szafki na stelażu aluminiowym i płyty HPL w dwóch grubościach, w szerokim wyborze kolorów. Szafki mogą być wykonane zarówno jako pojedyncze słupki, jak i w szeregu, z jedną, dwiema lub większą liczbą skrytek. Istnieje również opcja montażu zintegrowanej ławki. W standardzie szafki wyposażone są w zamek mechaniczny, ale na życzenie klienta możemy zastosować zamek wrzutowy bądź elektroniczny.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze