Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

Kabina natryskowa

Jeszcze nie tak dawno dojeżdżanie do pracy na rowerze powodowało u współpracowników uniesienie brwi albo narażało na mniej lub bardziej złośliwe żarty. Dziś nie jest to jednak nic dziwnego, a widok ubranego w garnitur pracownika korporacji jadącego ścieżką rowerową to norma. W niektórych państwach rower od dawna jest często wybieraną alternatywą dla samochodu. Weźmy na przykład Holandię, gdzie do pracy na dwóch kółkach dociera… sam premier tego kraju.

Codzienne dojeżdżanie rowerem do firmy ma sporo zalet. Po pierwsze – oszczędność czasu. Stanie w korku – czy to we własnym samochodzie, czy autobusie lub innym środku transportu – marnuje sporo czasu, co irytuje. Tymczasem dzięki rowerowi można zwinnie ominąć pojazdy stojące w korku. Po drugie – zdrowie. Jazda na jednośladzie poprawia samopoczucie i kondycję, a także pozwala spalić trochę kalorii. Po trzecie – ekologia. Używanie roweru zamiast samochodu przyczynia się do zmniejszenia produkcji zanieczyszczeń.

Przed pracą można się jednak spocić nie tylko na rowerze, ale także na… rowerku treningowym. Firmy kuszą pracowników najróżniejszymi pozapłacowymi benefitami, a jednym z nich jest coraz częściej siłownia w miejscu pracy. Można na niej bezpłatnie poćwiczyć przed zabraniem się za swoje obowiązki, podczas przerwy w pracy, żeby się odstresować, a także po niej.

Inwestycja w kabiny prysznicowe w miejscu pracy to dobry pomysł

Nie powinno więc dziwić, że prysznice są coraz częściej dostępne dla pracowników nie tylko w tych zakładach pracy, w których są wymagane przepisami, ale również w biurowcach, gdzie takiego obowiązku nie ma. Dzięki nim pracownicy mogą szybko odświeżyć się po przejażdżce lub treningu, bez obaw o roznoszenie po biurze nieprzyjemnych zapachów. Możliwość skorzystania z prysznica przyda się także latem, gdy temperatury potrafią być na tyle wysokie, że po dojechaniu do pracy autobusem bez klimatyzacji – a takie się jeszcze niestety zdarzają – niektóre osoby chętnie skorzystałyby z prysznica.

Jeśli chcą Państwo, aby również pracownicy Waszej firmy mogli w każdej chwili, niezależnie od powodu, wskoczyć pod prysznic, warto rozważyć inwestycję w kabiny prysznicowe. W naszej ofercie znajdują się kabiny natryskowe z laminatu HPL, które są trwałe i odporne na wilgoć. Wszystkie ich widoczne krawędzie są zaoblone, dzięki czemu korzystanie z nich jest bezpiecznie. Ścianki i drzwi kabin możemy pomalować na jeden z wielu kolorów i przyozdobić wybranym nadrukiem, tak by pasowały do aranżacji wnętrza.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze