Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

WC

Kabiny sanitarne HPL to nowoczesny rodzaj zabudowy toalet. Najczęściej są one umieszczane w obiektach użyteczności publicznej, np. galeriach handlowych. Często znajdują zastosowanie również w szkołach czy przedszkolach. Ich liczne zalety sprawiają, że są tak chętnie wykorzystywane. Wyróżniają się nie tylko wytrzymałością, ale także estetyką. W poniższym tekście podpowiadamy, w jakich standardach dostępne są kabiny sanitarne HPL.

Najważniejszą cechą zabudowy toalet jest trwałość, zwłaszcza jeśli mają znaleźć się w miejscach publicznych. W takich obiektach każdego dnia korzysta z nich bardzo dużo osób. W związku z tym powinny wyróżniać się wytrzymałością. Taką zaletę wykazują kabiny sanitarne HPL, które poza tym, że są funkcjonalne, okazują się estetyczne. Dobrze się prezentują, co sprawia, że mogą być stosowane w galeriach handlowych oraz wielu innych miejscach. Oferowane w naszym sklepie produkty powstają z wysokiej jakości płyt kompaktowych z wysokociśnieniowego laminatu HPL o grubości 13 mm. Jest to nowoczesny materiał, doskonale sprawdzają się przede wszystkim w obiektach, które są często używane. Takie miejsca muszą spełniać pewne normy, dlatego tak ważny okazuje się w ich przypadku wybór odpowiednich kabin sanitarnych.

Typy zabudowy kabin sanitarnych

Dostępne są różne rodzaje zabudowy kabin sanitarnych WC. Na uwagę przede wszystkim zasługują kabiny sanitarne HPL, wykazujące wiele pozytywnych właściwości. Wśród propozycji znajduje się m.in. podstawowy typ zabudowy, wyposażony w ściany frontowe na stopach. Te modele mają otwartą zarówno górę, jak i dół – są to kabiny HPL 13 Standard. Podobne do nich kabiny HPL 13 Standard P wyróżniają się ścianami frontowymi z tulejami wentylacyjnymi bądź wyfrezowanymi otworami. Poza tym cechuje je to, że płyty są w nich mocowane bezpośrednio do posadzki przy pomocy specjalnych ceowników.

Ciekawą propozycję stanowią również kabiny HPL 13 Standard S z nadbudową oraz otwartym dołem, HPL 13 Standard P+S z zabudowaną górą, a także dołem i HPL 13 Standard Plus wyposażone w ściany frontowe pozbawione stóp, w związku z czym sprawiają wrażenie, jakby były zawieszone w powietrzu. Oferowane przez nas standardowe kabiny sanitarne HPL wykonywane są w klasie palności B2, ale jesteśmy w stanie wyprodukować także kabiny z materiałów trudnopalnych na specjalne życzenie klienta.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze