Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

WC

Kabiny WC dostępne są w różnych wersjach. Jedną z najczęściej wybieranych stanowią systemy ścianek działowych z zabudowaną górą oraz dołem. Ich liczne zalety sprawiają, że są chętnie wykorzystywane w różnych obiektach, ale oczywiście nie zawsze możliwe jest ich zastosowanie. W poniższym tekście podpowiadamy, gdzie sprawdzają się najlepiej. Ponadto omawiamy korzyści wynikające z zamontowania zabudowy na pełną wysokość.

W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów systemów ścianek działowych, ponieważ proponujemy je do różnych obiektów. Ich wygląd oraz działanie warto dostosować do miejsca, w którym mają się znaleźć, aby korzystanie z nich było komfortowe. Podczas wyboru kabin WC warto zwrócić uwagę również na to, z jakich materiałów zostały wykonane. Przede wszystkim polecamy ścianki działowe tworzone z płyt HPL, które wyróżniają się wysoką jakością, odpornością na różne uszkodzenia oraz lekkością. Poza tym są łatwe w czyszczeniu, co również stanowi ich dużą zaletę. Jak najbardziej można je stosować w wielu obiektach użyteczności publicznej.

Do jakich obiektów wybrać kabiny WC na pełną wysokość?

Rodzaj zabudowy kabin WC należy dostosować do obiektu, w którym mają się znaleźć, a przede wszystkim do potrzeb użytkowników. Całkowicie zabudowane kabiny na pewno nie sprawdzą się w szkołach i przedszkolach, ponieważ opiekunowie powinni mieć zapewniony ciągły dostęp do osób korzystających z toalety w razie wypadku czy awarii. Takie produkty doskonale sprawdzają się natomiast w:

  • centrach handlowych,
  • ośrodkach zdrowia,
  • urzędach.

Kabiny WC z zabudowaną górą oraz dołem bardzo ładnie się prezentują, w związku z czym są wybierane głównie do obiektów urządzonych estetycznie, gdzie każdy szczegół ma duże znaczenie. Poza tym kabiny tego rodzaju zapewniają komfort użytkowania, a także maksymalną prywatność. Osoby korzystające z toalety mają pewność, że nie są przez nikogo podsłuchiwane czy podglądane, co jest bardzo ważne, zwłaszcza w obiektach użyteczności publicznej. Takie zabudowy nie posiadają żadnych szczelin, są zabudowane od podłogi aż do sufitu, w związku z czym wyglądają na połączone ze ścianą, co pozytywnie wpływa na wnętrze. Dzięki kabinom WC zabudowanym na pełną wysokość możliwe jest nowoczesne, a zarazem designerskie zaaranżowanie wszelkich pomieszczeń higieniczno-sanitarnych.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze