Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

WC

Obecnie dostępne są różne rodzaje kabin WC, w związku z czym wybierając je, można się kierować nie tylko własnymi potrzebami, ale również upodobaniami. Zamawiając kabinę sanitarną, warto dopasować ją do miejsca, w którym ma się znaleźć. Niezależnie jednak od tego dobrym pomysłem jest kupienie estetycznego produktu, który wpłynie pozytywnie na wygląd całej łazienki. Możesz na to liczyć, decydując się na kabinę WC, która daje efekt „zawieszenia” w powietrzu.

Na szczególną uwagę zasługują kabiny sanitarne HPL, które wyróżniają się nowoczesnym i estetycznym wyglądem. W związku z tym pasują do różnych obiektów użyteczności publicznej. Doskonale sprawdzają się w takich budynkach jak biurowce, urzędy, szkoły czy centra handlowe. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się modele kabin, które sprawiają wrażenie, jakby unosiły się w powietrzu. Nie tylko wyglądają ciekawie, ale też są bardzo wygodne w używaniu. Poza tym z łatwością można zadbać o ich czystość – nie ma problemu ze wsunięciem odkurzacza czy mopa pod nie, co zdecydowanie stanowi zaletę tych produktów.

Kabina WC „unosząca się w powietrzu”

Na rynku dostępne są różne kabiny WC, wśród których na pewno znajdziesz model odpowiedni dla siebie. Wprowadzając produkty do sprzedaży, staramy się uwzględniać wszystkie potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów. Dla osób, które chcą uzyskać efekt „zawieszenia” kabiny WC w powietrzu, polecamy modele HPL13 Standard Plus. Zawierają one ściany frontowe bez stóp, w związku z czym wyglądają, jakby wisiały w powietrzu. Bardzo ładnie się prezentują i zdecydowanie wpływają na estetykę pomieszczenia.

Kabiny WC tego rodzaju wykonywane są w klasie palności B2, czyli zgodnie ze wszelkimi obowiązującymi aktualnie przepisami przeciwpożarowymi dla zabudowy WC. Dostępne są także modele produkowane z materiałów trudnopalnych, znajdujących się w klasie palności B1. Najczęściej jednak są one wykonywane na specjalne zamówienie klienta.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze