Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

WC

Wnętrze kabiny WC nie musi być duże, aby było wygodne. W obiektach użyteczności publicznej, ale często również i w budynkach prywatnych umieszczane są kabiny małych rozmiarów. Niewielka przestrzeń powinna być jednak odpowiednio urządzona, aby dobrze się prezentowała. Czy wiesz, jak optycznie ją powiększyć? Istnieje na to kilka skutecznych sposobów – sprawdź je i spraw, że mała kabina WC będzie wyglądała na znacznie większą, niż jest w rzeczywistości.

Jasne kolory

Najważniejsza okazuje się zastosowana kolorystyka. Jeśli chcesz, aby mała kabina WC dobrze się prezentowała, urządź ją w jasnych odcieniach. Jest to podstawa do uzyskania optycznie większego wnętrza. Najlepiej sprawdzają się biel, beż i delikatne szarości. Aby uatrakcyjnić wnętrze, można dodać kolor – pamiętaj jednak, aby nie był zbyt ciemny. Pomyśl o błękicie, moreli lub pudrowym różu. Bardzo dobrze wygląda też połączenie kilku jasnych barw, ale nie przesadzaj z ich liczbą. Świetnym pomysłem jest również namalowanie jasnych, poziomych pasów, które też przyczyniają się do optycznego powiększenia przestrzeni.

Odpowiednie materiały

Dobranie zbyt ciężkich materiałów może przytłoczyć kabinę WC. Powinna być ona wyprodukowana z lekkich produktów, które ją optycznie powiększą. Dotyczy to również mebli czy dodatków, które mają być w niej umieszczone. Postaw na proste i funkcjonalne akcesoria, najlepiej wykonane z drewna, ponieważ wygląda ono lekko. W niewielkich kabinach WC nie warto umieszczać wielu mebli czy dodatków, bo zazwyczaj nie ma na nie miejsca, poza tym zapewne są tam niepotrzebne. Zadbaj wyłącznie o najpotrzebniejsze akcesoria. Pamiętaj, aby one również miały jasne, stonowane odcienie, wpływające pozytywnie na wygląd malutkich kabin WC.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze