Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

blat kuchenny

Produkcja blatów wodoodpornych ma bardzo duże znaczenie. Klienci czasem nie zdają sobie sprawy, jak bardzo są one ważne i do łazienek czy kuchni wybierają drewniane produkty. Ładnie się one prezentują, ale nie są estetyczne. W związku z tym zdecydowanie lepiej zastąpić je blatami wykonanymi z odpowiednich materiałów. Czy wiesz, jakie sprawdzają się najlepiej? W tekście przedstawiamy wysokiej jakości materiały, odpowiednie do produkcji blatów.

Miejsce znajdujące się przy umywalce czy zlewie to ważna przestrzeń, którą można wykorzystać na wiele sposobów. Może pełnić funkcję zarówno użyteczną, jak i dekoracyjną. Należy jednak pamiętać, że na tej powierzchni często może pojawiać się woda. Niekiedy leży ona tam przez długi czas, zwłaszcza w obiektach użyteczności publicznej czy w domach, gdzie są małe dzieci. Z tego powodu warto wybrać wodoodporny blat, który nie uszkodzi się podczas kontaktu z wilgocią. Dzięki temu zwiększysz jego żywotność, będzie mógł być wykorzystywany przez długi czas.

Zalety wodoodpornych blatów HPL

Do kuchni czy łazienki świetnie sprawdzają się wodoodporne blaty HPL. Powstają one z wysokiej jakości płyt – laminatu, stanowiącego mieszankę termoutwardzalnej żywicy syntetycznej oraz celulozy. Na skutek formowania w dużej temperaturze, a także sporego ciśnienia, tworzone są wytrzymałe, ale lekkie płyty. Ich najważniejszą zaletę stanowi wodoodporność.

Poza tym cechuje je idealnie gładka powierzchnia, co sprawia, że usuwanie z nich wszelkich zanieczyszczeń jest bardzo proste. Blaty HPL są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Bardzo ładnie się prezentują, a przede wszystkim są praktyczne. Jak najbardziej warto pomyśleć o ich montażu zarówno w kuchni, jak i łazience. Sprawdzają się w domach prywatnych, a także obiektach użyteczności publicznej.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze