Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

pokój z prysznicami

Ścianki działowe montowane w kabinach prysznicowych powinny spełniać pewne wymogi, a także potrzeby oraz oczekiwania klientów. Najważniejsza okazuje się ich wysoka jakość wykonania, a co za tym idzie – wytrzymałość i odporność na różne uszkodzenia. Nie bez znaczenia są również wymiary ścianek działowych. W poniższym artykule skupiamy się na długości tych elementów. Podpowiadamy, jaki rozmiar sprawdza się najlepiej i od czego on zależy.

Zastosowanie ścianek działowych jest bardzo szerokie. Modele montowane w kabinach prysznicowych mają na celu przede wszystkim zapewnienie prywatności oraz zwiększenie bezpieczeństwa osób przebywających w środku. Dzięki ściankom nikt nie jest w stanie zajrzeć do wnętrza kabiny. Ich wykorzystanie wpływa pozytywnie również na wygodę użytkowników. Ponadto umożliwiają utrzymanie w tych miejscach czystości oraz higieny. Liczne zalety ścianek działowych sprawiają, że są one tak chętnie stosowane. Najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach sanitarnych należących do obiektów użyteczności publicznej.

Od czego zależy długość ścianek działowych w kabinach prysznicowych?

Ścianki działowe do sanitariów mogą mieć różną długość, w zależności od potrzeb i oczekiwań klientów. Należy ją dostosować przede wszystkim do użytkowników danych obiektów. W większości budynków użyteczności publicznej doskonale sprawdzą się podstawowe ścianki działowe do kabin prysznicowych, których długość wynosi 190 cm. Bardzo dobrze się one sprawdzają i świetnie wyglądają, w związku z czym są najchętniej wybierane.

Jeżeli jednak szukasz ścianek działowych do szkół, przedszkoli lub innych miejsc, w których korzystają z nich dzieci, wybierz mniejsze wymiary. Powinny być one dostosowane do indywidualnych potrzeb. W obiektach przeznaczonych dla maluchów nie ma potrzeby montowania wysokich ścianek działowych. Zdecydowanie lepiej będą się prezentowały mniejsze produkty.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze