Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

publiczne prysznice

W obiektach użyteczności publicznej największym zainteresowaniem cieszą się kabiny prysznicowe bez brodzika. Modele montowane bezpośrednio na płytkach zapewniają wygodę, poza tym bardzo ładnie się prezentują. Nic więc dziwnego, że są tak chętnie wykorzystywane w różnych miejscach. Można je spotkać m.in. na basenach, a także w wielu innych obiektach publicznych. W poniższym tekście podpowiadamy, jak zamontować taką kabinę prysznicową.

Wybór kabiny prysznicowej bez brodzika sprawdza się przede wszystkim w niewielkich łazienkach. W obiektach użyteczności publicznej każda przestrzeń jest na wagę złota. W związku z tym należy odpowiednio zaaranżować to miejsce. Doskonale sprawdzają się więc kabiny prysznicowe pozbawione brodzika – ten element zajmuje bowiem sporo cennej przestrzeni. Zdecydowanie lepiej ułożyć na podłodze płytki i zamontować odpływ liniowy. Dzięki temu woda swobodnie będzie odprowadzana, w łazience zrobi się więcej miejsca, a korzystanie z takiej kabiny zapewni komfort użytkownikom.

Montaż kabiny prysznicowej bez brodzika

Liczne zalety kabin prysznicowych bez brodzika sprawiają, że tak wiele osób decyduje się na ich wykorzystywanie. Sprawdzają się nie tylko w domach i mieszkaniach prywatnych, ale również w obiektach użyteczności publicznej. Przed ich montażem należy wykonać większość prac remontowych. Przede wszystkim trzeba ułożyć płytki zarówno podłogowe, jak i ścienne. Następnym krokiem jest malowanie powierzchni i wykonanie odpływu liniowego. Dopiero wtedy można przystąpić do montażu kabiny prysznicowej. Jest to wbrew pozorom bardzo proste, czynność nie zajmuje dużo czasu, dlatego nie trzeba w tym celu zatrudniać specjalistów. Większość klientów poradzi sobie z tym zadaniem samodzielnie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze