Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

prysznice

Projektowanie przestrzeni publicznych to duże wyzwanie. W miejscach, gdzie umieszczane są kabiny prysznicowe, należy zadbać o prywatność użytkowników. Dawniej mało osób zwracało na to uwagę, ale obecnie większość ludzi wymaga przynajmniej kawałka miejsca wyłącznie dla siebie, by w spokoju móc wziąć prysznic czy się przebrać. Poniżej podpowiadamy, jakie kabiny prysznicowe sprawdzają się w tym celu najlepiej. Sprawdź, z czego powinny być wykonane.

W wielu obiektach publicznych można spotkać wspólne prysznice, nieoddzielone niczym lub zasłonięte jedynie kotarą. W żaden sposób nie zapewnia to prywatności, ponieważ ciągle istnieje obawa, że ktoś może podglądać osobę korzystającą z prysznica. Na pewno nie czuje się ona w takich warunkach komfortowo. Zdecydowanie lepiej sprawdzają się tradycyjne kabiny wyposażone w drzwi. Można się w nich bowiem zamknąć i w spokoju zadbać o swoje potrzeby, bez obawy, że kotara się odsłoni lub ktoś przypadkiem zajrzy do środka.

Jaką kabinę prysznicową wybrać do obiektu publicznego?

Najlepiej sprawdzają się kabiny HPL, które mogą być wykorzystywane w przypadku pryszniców. Zapewniają prywatność, ponieważ pozwalają na zamknięcie się wewnątrz. Wiążą się również z wieloma innymi zaletami. Wpływają pozytywnie na wygląd pomieszczenia, ponieważ prezentują się bardzo estetycznie. Ich utrzymanie w czystości jest bardzo łatwe, zwłaszcza jeśli są osadzone na specjalnych nóżkach. Te elementy w żaden sposób nie zaburzają prywatności, a zdecydowanie ułatwiają sprzątanie kabin.

Zalety kabin prysznicowych z płyt HPL

Kabiny prysznicowe wykonane z płyt HPL wyróżniają się trwałością – są bardzo wytrzymałe i odporne na różne uszkodzenia. Nie straszne są im uderzenia czy zadrapania, w związku z czym doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach publicznych. Wykazują też odporność na wysoką temperaturę oraz wodę i wilgoć. Kabiny tego rodzaju spełniają wszelkie parametry użytkowe oraz materiałowe, a także oczekiwania i potrzeby użytkowników.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze