Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

kobieta w łazience

Urządzanie łazienki, zwłaszcza takiej, z której ma korzystać wiele osób, wcale nie jest łatwe. Pod uwagę należy wziąć zarówno oczekiwania, jak i potrzeby użytkowników, ale również wszelkie wymagania związane z przepisami prawa. Bardzo ważne okazuje się również zastosowanie odpowiednich materiałów, które pozwalają zwiększyć trwałość łazienki. Sprawdź, jak zaprojektować takie pomieszczenie w biurowcu, by wyglądało elegancko i było funkcjonalne.

Podczas urządzania łazienki w biurowcu należy mieć na uwadze, że z pomieszczenia każdego dnia będzie korzystało wiele osób. Wykorzystane w nim meble i akcesoria powinny być więc wykonane z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów. Dobrze, aby były odporne na uszkodzenia i łatwe w utrzymaniu czystości. Te wszystkie kwestie mają bardzo duże znaczenie, ale nie można zapominać również o aspekcie wizualnym. Łazienka w biurowcu powinna się prezentować także elegancko.

Jakie blaty wybrać do eleganckiej łazienki?

Jeśli zależy Ci zarówno na elegancji, jak i funkcjonalności łazienki urządzanej w biurowcu, pomyśl o blatach HPL. Wyróżniają się one trwałością, są bardzo solidne i odporne na różne uszkodzenia, a także wilgoć. Nic dziwnego, że tak wiele osób wykorzystuje te produkty w swoich projektach. Liczne zalety laminatu HPL sprawiają, że jest on tak chętnie wykorzystywany do tworzenia różnych mebli i dodatków. Blaty powstałe z takiej płyty wykazują odporność m.in. na uderzenia, ścieranie i zarysowania. W związku z tym świetnie sprawdzają się w publicznych łazienkach.

Nie szkodzą im również chemiczne środki czyszczące, co również ma duże znaczenie w  produktach wybieranych do biurowców. Należy sobie bowiem zdawać sprawę, że z takich łazienek każdego dnia korzysta wiele osób. Nieuniknione są więc różne uszkodzenia czy zabrudzenia. Dlatego podczas wyboru produktów do pomieszczenia, zwróć uwagę na ich wytrzymałość oraz łatwe utrzymanie w czystości.

Wysokiej jakości kabiny WC do biurowców

Płyty HPL służą nie tylko do produkcji blatów, ale również kabin WC. Prezentują się one bardzo nowocześnie i estetycznie, w związku z czym doskonale sprawdzają się w obiektach użyteczności publicznej, np. biurowcach. Duża intensywność użytkowania nie wpływa na ich stan, nawet po długim czasie świetnie wyglądają. Płyty kompaktowe z wysokociśnieniowego laminatu HPL wykorzystywane do produkcji kabin tworzy się za pomocą sprasowania kilku warstw papieru impregnowanego syntetyczną żywicą pod sporym ciśnieniem oraz w wysokiej temperaturze.

Na kolor płyty mają wpływ zewnętrzne warstwy papieru dekoracyjnego, który jest impregnowany żywicą melaminową. Duże znaczenie odgrywają również specjalne substancje ochronne. Kabiny WC produkowane w ten sposób zachwycają pięknym wyglądem oraz trwałością, mogą być więc wykorzystywane przez naprawdę długi czas.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze