Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

prysznice w szatni

Wybór stanowiska natryskowego nie jest tak łatwy, jak mogłoby się wydawać. Pod uwagę należy wziąć wiele kwestii, aby dopasowane produkty były jak najbardziej odpowiednie. W obiektach użyteczności publicznej dużym zainteresowaniem cieszą się stanowiska natryskowe z przedsionkiem. Okazują się bardzo funkcjonalne, przede wszystkim na basenach czy innych obiektach sportowych oraz w placówkach szkolnych. Sprawdź najważniejsze zalety takich modeli.

Stanowisko natryskowe umożliwia szybkie wzięcie prysznica, co jest bardzo istotne przede wszystkim w obiektach sportowych. Po treningu każdy marzy przynajmniej o szybkim prysznicu przed powrotem do domu. Aby to umożliwić, należy wyposażyć obiekt w wysokiej jakości stanowisko natryskowe.

Jak powinno być wykonane stanowisko natryskowe?

Dla wielu osób bardzo ważna jest prywatność, dlatego warto o nią zadbać, przygotowując stanowisko natryskowe w obiekcie użyteczności publicznej. Polecamy w tym celu kabiny HPL, za pomocą których można stworzyć miejsca do wzięcia prysznica lub wyłącznie przebrania się. Modele wykonane z takich materiałów wyróżniają się dużą wytrzymałością oraz odpornością na różne uszkodzenia. Kabiny HPL świetnie się też prezentują, wprowadzają do wnętrza estetykę, co ma duże znaczenie dla wielu osób.

Warto zamontować stanowisko natryskowe z przedsionkiem, umożliwiającym przygotowanie się do wzięcia prysznica. Wydzielony fragment przed prysznicem pozwala na swobodne rozebranie się oraz wykonanie innych czynności, których potrzebuje osoba po treningu. Jest to również dobre miejsce na pozostawienie ubrań i innych przedmiotów osobistych. Stanowiska natryskowe z przedsionkami cechuje funkcjonalność. Wymagają one nieco więcej miejsca, ale warto wygospodarować na nie przestrzeń.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze