Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

kabina prysznicowa z zasłoną

Dawniej w łazienkach dominowały kabiny prysznicowe z zasłonkami. Doceniano ich łatwość używania, a także estetyczny wygląd. Nadal są czasem spotykane w niektórych domach czy mieszkaniach, ale obecnie zdecydowanie większym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne kabiny prysznicowe. Takie modele są pozbawione zasłonek, zamykają się w inny sposób, zapewniają prywatność i ładny wystrój pomieszczenia. Dowiedz się o nich więcej.

Nic dziwnego, że coraz mniej osób decyduje się na kabiny prysznicowe z zasłonkami. Takie modele nie gwarantują prywatności w takim stopniu co nowoczesne modele, ponieważ zasłonkę z łatwością można przesunąć czy podnieść. Poza tym jest ona trudna w czyszczeniu, aby zachować higienę na wysokim poziomie, należy poświęcić sporo czasu. Dlatego tak wiele osób obecnie decyduje się na nowoczesne kabiny prysznicowe, pozbawione zasłonek.

Jaką kabinę prysznicową wybrać do nowoczesnej łazienki?

W nowoczesnych łazienkach świetnie sprawdzają się kabiny prysznicowe wyprodukowane z wysokiej jakości laminatu HPL. Wyróżniają się wytrzymałością i odpornością na różne uszkodzenia. Poza tym bardzo ładnie się prezentują i sprawiają, że wnętrze zyskuje estetyczny wygląd. Są chętnie wykorzystywane nie tylko w domach czy mieszkaniach, ale również obiektach użyteczności publicznej takich jak przebieranie basenowe lub placówki szkolne.

Charakterystyka nowoczesnych kabin prysznicowych

Nowoczesne kabiny prysznicowe są wyposażone w drzwi, które zapewniają prywatność. Ponadto takie modele są bardzo wygodne w użyciu. Dostępne są różne rodzaje drzwi, np. otwierane czy przesuwne – każdy może dopasować właściwe dla swoich potrzeb. Podczas zakupu warto się kierować również wymiarami łazienki. Kabina prysznicowa bez zasłonki to świetny wybór zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze