Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

ścianka wc

Lekkie ścianki HPL mają wiele zalet, w związku z czym doskonale sprawdzają się do zabudowy pomieszczeń. Odnajdują zastosowanie w różnych rodzajach realizacji, co nas wcale nie dziwi. Za ich pomocą można urządzać wnętrze zarówno obiektów prywatnych, jak i publicznych. Okazują się nie tylko funkcjonalne, ale również bardzo estetyczne. W poniższym tekście omawiamy możliwości zabudowy pomieszczeń przy pomocy lekkich ścianek HPL.

Nowoczesny materiał, jakim jest laminat HPL, pozwala wykorzystywać go w wielu realizacjach. Przede wszystkim świetnie się sprawdza do zabudowy pomieszczeń. Lekkie ścianki HPL to innowacyjne konstrukcje, za pomocą których można nowocześnie i atrakcyjnie urządzić wnętrze.

Gdzie umieszczać lekkie ścianki HPL?

Przy wykorzystaniu płyt HPL powstają m.in. lekkie ścianki działowe. Mimo że nie są grube, to okazują się bardzo wytrzymałe. Ich trwałość sprawia, że cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Cechują się również stabilnością, w związku z czym mogą być używane w różnych pomieszczeniach. Często są stosowane jako zabudowa obiektów biurowych. Doskonale sprawdzają się do tworzenia przestrzeni pracowniczych w biurach, ale nie tylko. Umożliwiają również wygodne oddzielenie stanowiska do fizjoterapii. Stanowią także doskonały wybór do tworzenia przesuwnych drzwi lub ruchomych ścian. Przydają się one m.in. w salach konferencyjnych.

Do czego jeszcze używane są laminaty HPL?

Szerokie możliwości zastosowania laminatów HPL sprawiają, że można je znaleźć w różnych obiektach. Lekkie ścianki z tego materiału są odpowiednie do produkcji kabin HPL, a nawet blatów kuchennych czy roboczych. Płyty są całkowicie wodoodporne, w związku z czym mogą być stosowane również w łazienkach oraz innych pomieszczeniach narażonych na wilgoć. Wykazują odporność na działanie niekorzystnych warunków i nawet po długim czasie użytkowania dobrze się prezentują.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze