Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

wc w przedszkolu

Do niedawna największym zainteresowaniem cieszyły się tradycyjne drzwi z klamką. Dotyczy to zarówno drzwi zewnętrznych, jak i wewnętrznych, np. tych od kabin WC. Dzisiaj świetną alternatywę dla klasycznych klamek stanowią pochwyty. W przypadku kabin dla małych dzieci możliwe jest zastosowanie specjalnych pochwytów KIGA. Cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem. Poniżej wyjaśniamy, dlaczego są warte uwagi. Sprawdź ich najważniejsze zalety.

Pochwyty dla wielu osób okazują się wygodniejsze w użyciu. Doceniany jest również ich wygląd, prezentują się bowiem atrakcyjniej niż tradycyjne klamki. Dlatego przy wielu drzwiach można obecnie znaleźć te ciekawe elementy. Są one chętnie wykorzystywane m.in. w przypadku kabin sanitarnych przeznaczonych dla dzieci.

Jak wygląda pochwyt KIGA?

Pochwyt KIGA przypomina kierownicę, co okazuje się bardzo atrakcyjne. Dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem szczególnie w przestrzeniach zajmowanych przez dzieci. Wyróżnia go nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również wygodny sposób używania. Maluchy nie mają problemu z otwieraniem czy zamykaniem drzwi wyposażonych w taki element. Pochwyt KIGA jest również prosty w montażu. Najczęściej umieszcza się go w kabinach znajdujących się w przedszkolach, szkołach podstawowych czy innych placówkach, do których uczęszczają małe dzieci.

Bezpieczeństwo a uchwyt KIGA

Pochwyt KIGA jest stosowany z jeszcze jednego bardzo ważnego powodu. Zapewnia on bowiem bezpieczeństwo maluchów. Stanowi ciekawe udogodnienie, uniemożliwiające zatrzaśnięcie się w kabinie. Stosowanie takich elementów jest istotne w miejscach używanych przez dzieci. Warto zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych, zwłaszcza gdy na rynku dostępne są tak ciekawe produkty. Dzięki nim dzieci, a także ich rodzice będą spokojniejsi.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze