Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

Realizacje / Galeria
  • Konfigurator

Zabudowa WC z płyt HPL

Dlaczego zabudowa WC z płyt HPL jest bardzo dobrym rozwiązaniem? Przemawia za tym kilka czynników. Główną zaletą laminatu wysokociśnieniowego HPL jest znakomita odporność na działanie wody oraz pary wodnej, co sprawia, że jest idealnym materiałem do produkcji nie tylko zabudowy WC, ale również kabin prysznicowych czy szafek basenowych. Płyty HPL są odporne na uszkodzenia mechaniczne, w tym rozrywanie, zginanie czy ścieranie, a także środki chemiczne. Z biegiem czasu nie tracą barwy w wyniku działalności promieni słonecznych czy sztucznego światła. Dodatkowo laminat HPL jest łatwy do utrzymania w czystości, gdyż do jego pielęgnacji wystarczające są powszechne środki stosowane w domu.

Zabudowa WC do pomieszczeń o intensywnym użytkowaniu

Do produkcji naszych zabudów WC wykorzystujemy ścianki działowe z płyt HPL o grubości 13 mm, co jest wystarczającą wartością nawet w przypadku pomieszczeń o intensywnym użytkowaniu i podwyższonej wilgotności. W standardzie kabiny produkowane są z płyt B2 (normalnie palnych), jednak na życzenie Klienta możemy wykonać je z płyt B1 (trudnopalnych). Profile kabin wykonane są z anodowanego aluminium i mogą zostać pomalowane na dowolny kolor z palety RAL. Stopy i okucia wykonane są ze stali ocynkowanej lub nierdzewnej, dzięki czemu są doskonale chronione przed korozją. Kabiny mogą posiadać zarówno otwartą, jak i zabudowaną górę oraz dół.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią zabudów WC wykonanych z płyt HPL. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące naszych produktów, prosimy o kontakt, a chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze