Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

zabudowa WC

W wielu obiektach użyteczności publicznej nadal znajduje się stara, najczęściej murowana zabudowa WC, która aż domaga się modernizacji. Przedstawiamy pięć argumentów za tym, by zamienić ją na nowoczesne kabiny systemowe.

Większy komfort dla klientów i pracowników

Zaniedbana toaleta potrafi popsuć nawet najlepsze pierwsze wrażenie. Jeśli chcemy, by klient pojawił się jeszcze kiedyś w naszym hotelu czy lokalu gastronomicznym po wizycie w ubikacji, koniecznie trzeba zadbać o jej odpowiedni wygląd. Jeśli kabiny WC liczą sobie już kilka, a nawet więcej lat, trudno to ukryć. W takim przypadku najlepiej będzie wymienić je na nowe, z których klienci będą korzystać z przyjemnością. Również pracownicy z pewnością nie będą narzekać na taką zmianę.

Szerokie możliwości projektowe

Kabiny murowane nie zapewniają zbyt szerokiego pola do popisu, jeśli chodzi o możliwości projektowe. W przypadku kabin systemowych, dzięki montażowi na lekkim szkielecie, można pokusić się o dowolną wysokość ścianek, a także „otwartą” lub zabudowaną górę i dół. Na płyty HPL można też z łatwością nanieść dowolny napis czy ilustrację, co pozwala na dopasowanie kabin do każdego, nawet najbardziej ekstrawaganckiego wnętrza.

Łatwiejsza pielęgnacja

Stara, murowana zabudowa WC nie należy do łatwych w pielęgnacji. Często wyposażona jest w drzwi z drewna bądź innego materiału drewnopodobnego, które pęcznieją w wyniku stosowania tanich środków chemicznych. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej w przypadku kabin systemowych z płyt HPL, które można czyścić wodą oraz miękką ścierką (ewentualnie z zastosowaniem zwykłego środka chemicznego) bez obaw o zniszczenie ich powierzchni.

Więcej kabin na tej samej przestrzeni

Ściany kabin murowanych są całkiem grube, w wyniku czego dochodzi do marnowania cennej przecież przestrzeni. Zabudowa WC z płyt HPL jest o wiele cieńsza – do produkcji naszych kabin używamy laminatu HPL o grubości zaledwie 13 milimetrów lub niewiele grubszych płyt wiórowych czy warstwowych. Sprawia to, że można z powodzeniem zmieścić kilka lub kilkanaście kabin na niewielkiej powierzchni.

Prostsze i mniej kosztowne naprawy

Toalety w budynkach użyteczności publicznej podlegają intensywnemu użytkowaniu. Są również jednymi z najbardziej narażonych na akty wandalizmu miejsc w przestrzeni publicznej. W przypadku ich zniszczenia o wiele łatwiejsza i tańsza okazuje się naprawa kabin systemowych – wystarczy wymienić uszkodzone ścianki. Kabiny murowane są zazwyczaj wyłożone płytkami, więc nie obędzie się bez pomocy fachowca. Po zakończeniu prac trzeba też będzie posprzątać.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze