Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

przegrody pisuarowe

Toaleta publiczna powinna zapewniać odpowiedni poziom intymności. Czy można o nim mówić, jeśli poszczególne pisuary nie są niczym rozdzielone? Niektórzy panowie twierdzą, że nie czują się komfortowo w takim miejscu. Istnieje jednak proste, a co najważniejsze niedrogie rozwiązanie tego problemu. Są nim przegrody pisuarowe, zwane również parawanami pisuarowymi, które oddzielając poszczególne stanowiska, gwarantują niezbędną prywatność. Z jakich materiałów się je wykonuje?

Ceramika

Ceramika jest materiałem powszechnie spotykanym w łazienkach i toaletach. Nie dziwne więc, że wykonuje się z niej również przegrody pisuarowe. Charakteryzują się one trwałością i łatwością pielęgnacji. Zazwyczaj mają lekko zaokrąglone kształty, dzięki czemu komponują się ze wszystkimi pisuarami i nadają wnętrzu przyjemny charakter. Parawany pisuarowe z materiału ceramicznego są jednak dość kosztowne, dlatego wielu inwestorów poszukuje tańszych alternatyw.

Laminat HPL

Jedną z nich jest laminat HPL, który jest coraz częściej spotykany w toaletach w obiektach użyteczności publicznej i zakładach pracy. Produkuje się z niego nie tylko przegrody pisuarowe, ale przede wszystkim kabiny sanitarne: zarówno WC, jak i prysznicowe. Dzięki temu wszystkie elementy wyposażenia doskonale się ze sobą komponują. Przegrody z płyty HPL charakteryzują się odpornością na wodę i parę wodną, niskie i wysokie temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne. Niestraszne są im także środki chemiczne. Jak wszystkie produkty z laminatu HPL są łatwe i szybkie w czyszczeniu.

W naszej ofercie dostępne są przegrody pisuarowe o standardowych wymiarach 525 × 1250 mm. Na życzenie klienta możemy wykonać je także w dowolnym innym rozmiarze. Do produkcji przegród możemy użyć płyty w jednym z wielu kolorów, a dodatkowo spersonalizować je za pomocą dowolnego nadruku w postaci napisu, logo czy ilustracji. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać przegrody pasujące do każdej, nawet najbardziej fantazyjnie urządzonej toalety. Produkujemy parawany z mocowaniem do ściany lub do podłogi przy pomocy nogi. Niezależnie od rodzaju ich montaż jest szybki i bezproblemowy.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze