Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

Realizacje / Galeria

Przegrody pisuarowe

Męskie toalety wyposażone w pisuary często nie oferują wystarczającej prywatności. Prostym, a zarazem tanim rozwiązaniem tego problemu są produkowane przez naszą firmę przegrody pisuarowe, zwane również parawanami pisuarowymi. Dzięki zamontowaniu ich pomiędzy poszczególnymi pisuarami możliwe jest zapewnienie intymności oraz zwiększenie poziomu komfortu korzystania z toalety. Nasze przegrody pisuarowe są estetyczne, bezproblemowe i szybkie w montażu, a także proste w czyszczeniu.

Charakterystyka przegród pisuarowych

Do wykonywania przegród pisuarowych Sanipol wykorzystywane są z te same materiały co do produkcji zabudowy WC, a więc laminat HPL bądź płyta wiórowa. Dzięki temu parawany wyróżniają się odpornością na działanie wody i pary wodnej, a także wysokich i niskich temperatur. Są również odporne na uszkodzenia mechaniczne i środki chemiczne. Dodatkową zaletą zastosowania tych samych materiałów jest fakt, że parawany idealnie komponują się z otoczeniem. Standardowe wymiary przegród pisuarowych wykonywanych przez naszą firmę to 525x1250 mm. Istnieje jednak możliwość wykonania przegród o dowolnym innym wymiarze podanym przy zamówieniu. Niezależnie od rozmiaru przegrody mogą być wykonane z mocowaniem tylko do ściany lub również do podłogi za pomocą stalowych nóżek.

Zastosowanie przegród międzypisuarowych

Przegrody międzypisuarowe są rozwiązaniem dla wszystkich tych miejsc, w który znajdują się ogólnodostępne toalety męskie. Ten rodzaj konstrukcji znajduje zastosowanie szczególnie:

  • w miejscach użyteczności publicznej (np. instytucje państwowe, banki, dworce kolejowe, stacje metra, restauracje);
  • w ośrodkach sportu i rekreacji (np. hale widowiskowo-sportowe, pływalnie, kempingi, kluby fitness);
  • w centrach handlowych;
  • w jednostkach oświatowych (przedszkola, szkoły, uczelnie, ośrodki szkoleniowe);
  • w obiektach służby zdrowia (szpitale i gabinety medyczne).

Celem montażu przegród pisuarowych jest każdorazowo zwiększenie komfortu korzystania ze wspólnych toalet w strefach dostępnych publicznie.

Montaż parawanów pisuarowych

Przegrody pisuarowe z laminatu HPL lub też płyty wiórowej mają tę cechę, że mogą być zamontowane na każdym etapie funkcjonowania toalet, także w tych miejscach, gdzie projekt nie przywidywał ich pierwotnie. Wykonanie takich parawanów jest prostsze i znacznie szybsze niż postawienie między pisuarami np. tradycyjnych ścianek działowych, a sam montaż przebiega bardzo sprawnie za pomocą podstawowych elektronarzędzi. Ponadto przegrody międzypisuarowe z płyt HPL lub wiórowych są rozwiązaniem uniwersalnym i mogą być zamontowane również w sytuacji, gdy pisuary są umiejscowione blisko jeden przy drugim.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią prezentującą nasze przykładowe realizacje przegród pisuarowych. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty zachęcamy do kontaktu.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze