Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

Realizacje / Galeria
  • Konfigurator

Blaty pod umywalki

Podstawową cechą blatów pod umywalki powinna być wysoka odporność na działanie wody. By ją zapewnić, do produkcji naszych blatów wykorzystujemy laminat wysokociśnieniowy HLP. Dzięki wykonaniu z kilku warstw papieru impregnowanego żywicą sprasowanego pod wysokim ciśnieniem materiał ten wyróżnia się nie tylko wodoszczelnością, ale także wytrzymałością na uderzenia, zarysowania oraz ścieranie. Blaty wykonane z laminatu HPL prezentują się jak nowe nawet po wielu latach użytkowania.

Blaty pod umywalki na konstrukcji stalowej oraz do montażu na szafce

Proponujemy blaty umywalkowe dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Wykonujemy blaty na konstrukcji ze stali ocynkowanej bądź malowanej proszkowo oraz wodoodpornej płyty HPL. Produkujemy blaty przeznaczone do zamocowania na szafce lub przystosowane do innego, nietypowego sposobu montażu. Blaty wykańczamy blendą/fartuchem maskującym, dzięki czemu wyróżniają się estetycznym wyglądem. Dzięki wielości dostępnych kolorów, możliwości zastosowania powierzchni o różnej strukturze oraz oryginalnemu wzornictwu nasze blaty można dostosować do łazienki znajdującej się w szkole, biurze, na basenie oraz w dowolnym innym miejscu. Do zalet naszych blatów niewątpliwie zaliczyć można również możliwość wykonania otworu pod każdą umywalkę.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć prezentującą nasze realizacje z wykorzystaniem blatów pod umywalki. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze