Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

Realizacje / Galeria

Blaty pod umywalki

Podstawową cechą blatów pod umywalki powinna być wysoka odporność na działanie wody i podwyższonej wilgotności w pomieszczeniu. By zapewnić trwałość w niekorzystnych warunkach, do produkcji naszych blatów łazienkowych wykorzystujemy wysokiej jakości laminat wysokociśnieniowy HPL.

Blaty pod umywalki z płyt wodoodpornych

Materiał, z którego wykonujemy blaty pod umywalki jest wykonany z kilku warstw papieru impregnowanego syntetyczną żywicą. Całość prasuje się go pod dużym ciśnieniem w wysokiej temperaturze – ta technologia powoduje, że płyty HPL wyróżniają się  nie tylko doskonałą wodoszczelnością, ale także wytrzymałością na uderzenia, zarysowania oraz ścieranie. Blaty pod umywalki wykonane z laminatu HPL prezentują się jak nowe nawet po wielu latach użytkowania. Ten materiał nadają się doskonale także do stawiania wodoodpornych konstrukcji kabin prysznicowych w budynkach publicznych o dużej intensywności ruchu czy w przebieralniach na basenach.

Oferujemy blaty pod umywalki dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Wykonujemy blaty łazienkowe na konstrukcji ze stali ocynkowanej bądź malowanej proszkowo, ale przygotowujemy także blaty umywalkowe przeznaczone do zamocowania na szafce lub przystosowane do innego, nietypowego sposobu montażu.

Kolorowe blaty pod umywalki

Nasze blaty pod umywalki wykańczamy blendą/fartuchem maskującym, dzięki czemu cała konstrukcja wygląda estetycznie. Oferujemy płyty w szerokiej palecie kolorów, o różnej strukturze powierzchni i w oryginalnych wzorach. To pozwala dostosować nasze blaty pod umywalki do łazienek znajdujących się w szkołach, biurach, na basenach czy w dowolnym innym miejscu. Do zalet naszych blatów łazienkowych niewątpliwie zaliczyć można również możliwość wykonania w nich otworu pod każdą umywalkę. Wodoodporne płyty HPL dobrze sprawdzają się w kompleksowej zabudowie WC – nadają się do budowania konstrukcji szeregowych kabin w budynkach publicznych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć prezentującą nasze realizacje z wykorzystaniem blatów pod umywalki. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące oferty Sanipolu, serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze