Sanipol Sp. z o.o. / Polski producent / Kabiny sanitarne i prysznicowe

flaga ue

pisuary

Zastosowań przegród pisuarowych jest naprawdę wiele. Przede wszystkim zapewniają one prywatność podczas załatwiania podstawowych czynności. Poza tym stanowią ochronę przed wirusami oraz bakteriami. Ich ustawienie między pisuarami pozwala swobodnie, komfortowo i bezpiecznie korzystać z urządzeń sanitarnych. Dostępne są różne rodzaje przegród, co sprawia, że możliwe jest ich dopasowanie do potrzeb, a także do kolorystyki wnętrza.

Najczęściej przegrody pisuarowe wyglądają tak samo. Są proste i zazwyczaj w jasnym kolorze, pasującym do łazienki. Możliwe jest jednak również wybranie innych rodzajów przegród. Bogaty wybór kolorów sprawia, że z łatwością dopasujesz je do danego wnętrza. Dostępne są także modele kolorowe, które świetnie sprawdzają się np. w przedszkolach. Dzieci lubią barwne elementy, w związku z tym dobrym pomysłem jest uatrakcyjnienie im korzystania z pisuaru.

Podczas wybierania przegród pisuarowych należy się kierować nie tylko ich wyglądem, ale przede wszystkim jakością wykonania. Powinny być produkowane z wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Dzięki temu zwiększona zostaje ich żywotność. Ponadto materiał, z jakiego są wykonane, musi być łatwy w utrzymaniu czystości. Pamiętaj, że na przegrodach pisuarowych zbiera się wiele bakterii i wirusów. Konieczne jest więc ich częste mycie.

Wysokie zabezpieczenie przed zarazkami

Za pomocą przegród pisuarowych możliwe jest wysokie zabezpieczenie przed różnymi zarazkami. Pisuary jak najbardziej powinny być od siebie oddzielone. Przede wszystkim w celu zwiększenia prywatności osoby korzystającej z danego urządzenia sanitarnego. Poza tym przegrody są stosowane, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się zarówno wirusów, jak i bakterii. Konieczne jest jednak częste oraz dokładne mycie tych elementów. Ze względu na to, że są ustawiane przy pisuarach, mają kontakt z różnymi zarazkami. Blokują ich przedostawanie się dalej, ale bardzo ważne jest ich szybkie usuwanie. Pozostawienie wirusów i bakterii na długi czas prowadzi nie tylko do bałaganu, ale również do rozwoju różnych chorób.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i monterskie. Gwarantujemy solidność,
terminowość oraz pełne zaangażowanie przy realizacji zadań dla naszych klientów.

fundusze